Loading Sündmused

Kõik sündmused

100% e-õpe

E-õpe, Eesti

august 2020

Funktsionaalne anatoomia/ skeletilihaste kursus

L 15. august
125 €
100% e-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
skeletilihased, funktsionaalne anatoomia, funktsionaalse anatoomia, müofastsiaalsed liinid, Lihaspõhiste situatsioonülesannete lahendamine

Funktsionaalne anatoomia kursusel õpid selgeks üle 100 erineva skeletilihase, teades kursuse lõpus nii lihaste eesti- kui ka ladinakeelset nimetust. Samuti omandatakse sellel kursusel teadmised lihaste algus- ja kinnituskohtadest, nende funktsioonidest nagu painutus, sirutus, eemaldamine, lähendamine, rotatsioonid, deviatsioon jne. Tegemist on kursusega, mis loob aluse selleks, et kuidas toimib inimkeha skeletilihaste tasandil. Nt millised lihased vastutavad rühi muutuste eest ehk mis lihased tekitavad nõgusselgsust, mis sirgselgsust või millised lihased muutuvad nõrgaks lampjalgsuse korral, millised lihased moodustavad jällegi jalavõlvid (pikivõlvid ja ristivõlv) jne. Inimkeha saab sellel kursusel täiesti uue dimensiooni.

Rohkem infot ▹

Anatoomia ja füsioloogia

L 15. august
125 €
100% e-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
anatoomia ja füsiloogia

Anatoomia ja füsiloogia kursusel omandada baasteadmised põhimõistetest, seedelelundkonnast, hingamiselundkonnast, närvisüsteemist, südamest ja vereringest jne.

Rohkem infot ▹

Tööõigus

P 30. august
125 €
100% e-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
tööõigus

Töölepingu seadus on põhiline õigusakt, mis reguleerib töötaja ja tööandja vahelist õigussuhet, kuid teisi olulisi põhimõtteid on leitavad ka eri- ja üldseadustest.

Kursusel käsitletakse järgmisi teemasid: tähtajaline ja tähtajatu töölepingu sõlmimine, lepingu kohustuslik vorm, ületunnitöö, summeeritud tööaeg, valveaeg, öötöö, põhipuhkus, lapsepuhkus, õppepuhkus, lepingu ülesütlemise viisid (korraline, erakorraline), ülesütlemise kord, tühisus, hüvitis jne. Samuti tuleb teemaks ka see, et millistel tingimustel saab sõlmida töövõtulepingut ja käsunduslepingut ning mis eristab neid töölepingust.

Rohkem infot ▹

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused leiad siit.
Tribe Loading Animation Image