Loading Sündmused

Kõik sündmused

E-õpe

E-õpe, Eesti

juuni 2020

Funktsionaalne anatoomia/ skeletilihaste kursus (100% e-õpe)

E 1. juuni
100 €
E-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
skeletilihased, funktsionaalne anatoomia, funktsionaalse anatoomia, müofastsiaalsed liinid, Lihaspõhiste situatsioonülesannete lahendamine

Funktsionaalne anatoomia kursusel õpid selgeks üle 100 erineva skeletilihase, teades kursuse lõpus nii lihaste eesti- kui ka ladinakeelset nimetust. Samuti omandatakse sellel kursusel teadmised lihaste algus- ja kinnituskohtadest, nende funktsioonidest nagu painutus, sirutus, eemaldamine, lähendamine, rotatsioonid, deviatsioon jne. Tegemist on kursusega, mis loob aluse selleks, et kuidas toimib inimkeha skeletilihaste tasandil. Nt millised lihased vastutavad rühi muutuste eest ehk mis lihased tekitavad nõgusselgsust, mis sirgselgsust või millised lihased muutuvad nõrgaks lampjalgsuse korral, millised lihased moodustavad jällegi jalavõlvid (pikivõlvid ja ristivõlv) jne. Inimkeha saab sellel kursusel täiesti uue dimensiooni.

Rohkem infot ▹

august 2020

Anatoomia ja füsioloogia (100% e-õpe)

L 1. august
125 €
E-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
anatoomia ja füsiloogia

Anatoomia ja füsiloogia kursusel omandada baasteadmised põhimõistetest, seedelelundkonnast, hingamiselundkonnast, närvisüsteemist, südamest ja vereringest jne.

Rohkem infot ▹

Tööõiguse kursus (100% e-õpe)

E 10. august
150 €
E-õpe E-õpe, Eesti + Google Map
tööõigus

Töölepingu seadus on põhiline õigusakt, mis reguleerib töösuhet, kuid teised olulised põhimõtted on leitavad ka eri- ja üldseadustest. Meie poolt korraldatud tööõiguse kursusel omandad vajalikud teadmised, et paremini mõista töötaja ja tööandja õigusi ning kohustusi. Kursusel käsitletakse järgmisi teemasid: tähtajaline ja tähtajatu töölepingu sõlmimine, lepingu kohustuslik vorm, ületunnitöö, summeeritud tööaeg, valveaeg, öötöö, põhipuhkus, lapsepuhkus, õppepuhkus, lepingu ülesütlemise viisid (korraline, erakorraline), ülesütlemise kord jne.

Rohkem infot ▹