Kontakt

kontakt

Henry Kristoving

Telefon: +372 5647 8904
E-post info@multifarius.ee

Kui kõnele ei vastata, siis reeglina helistatakse Teile tagasi esimesel võimalusel või järgmisel tööpäeval. Samuti võite ühendust võtta SMS-i teel. Näiteks uurite, kas konkreetne kursus toimub või mitte.

E-kirjadele vastatakse reeglina 24 h jooksul. Juhul kui Teile ei ole vastust saabunud 24 h jooksul tulnud, siis suure tõenäosusega ei ole kiri meie postkasti laekunud või oleme Teile vastanud, kuid kiri on liikunud postkasti asemel rämpsposti. Soovituslik on vaadata ka rämpspost üle, sest aeg-ajalt kirjad ei laeku õigesse kohta.

Asukoht

Kodulehel ei ole viidet meie püsivale asukohale. Statsionaarseid ruume meil ei ole, sest kasutame koolituste korraldamiseks teiste asutuste ruume allüüri korras. Lisaks toimub osa kursusi ainult veebis. Muude teenuste osas kasutame kodukontorit ning erinevaid kaasaegseid võimalusi.  

Kursuse toimumiskoht on leitav kursuse registreerimislehel. 

Saada meile kiri:

 

    Telli koolitus või e-kursus!

    Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
    Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
    Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.