Kes me oleme?

Oleme peamiselt koolitustele ja e-kursustele spetsialiseerunud firma. 

Meie missioon?

Meie eesmärgiks on aastaks 2025 välja arendada kõige paremini toimiv e-kursuste süsteem Eestis, tehes erinevaid e-kursuseid tervise ja õigusalastel teemadel. 

Mida me teeme?

Korraldame nii traditsioonilisi kontaktõppes tehtavaid koolitusi kui ka e-kursuseid. Samuti osutame õigusabi ja nõustame kliente muudes tervise valdkonnaga seotud küsimustes, mida valdame.

MULTIFARIUS OÜ

MULTIFARIUS OÜ alustas tegevust 2016. aasta lõpus. Mõni kuu hiljem sai eelneva põhjal loodud täienduskoolitusõppeasutus “TerviseRadar”. 2017. aastal alustasime Tartus koolituste tegemist esimesel üüripinnal Vaksali tänavas. Alates sellest ajast oleme tegutsenud aktiivselt, välja arvatud koroonaperiood. 2017. aasta suvel olid meie esimesed kursused maksimaalselt täitunud ja sama aasta lõpus alustasime koolituste korraldamist ka teistes linnades. 2019. aasta seisuga oleme jõudnud suures enamuses Eestimaa läbi sõita ja jätkame sama joont ka edaspidiselt. 2019. aasta sügisel lisandus meie programmi e-õpe. E-õppe abil loodame kursused teha igale potentsiaalsele kliendile Eestimaal kättesaadavaks, sõltumata asukohast. E-õppena pakume nii tervise- kui ka õigusalaseid kursuseid. Lisaks hakkab e-õpe täiendama traditsioonilisi koolitusvorme. 2021 aasta suvel alustasime ka õigusabi pakkumist klientidele. Aastaks 2025 loodame Eestis välja arendada kõige paremini toimiva e-õppe süsteemi, mis sisaldab e-kursuseid tervise ja õigusalastel teemadel. 

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.