Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Individuaalkursus

Online kursus

Kursuse läbiviimise keel:

eesti keel

Kursuse maht:

0-100 akadeemilist tundi.

Individuaalkursusest

Pakume suurepärast võimalust osaleda Zoomis toimuval individuaalkursusel (1–2 osalejat), mille suureks plussiks on õppe personaalsus: teadmisi on võimalik omandada just Teie erialast lähtuvalt. Näiteks töötate treenerina ning soovite koolitust konkreetsest spordialast lähtuvalt (näiteks kuidas analüüsida konkreetse spordiala harjutusi); töötate massöörina ja soovite uusi teadmisi massaaži valdkonnast (erinevad massaažiteooriad); töötate ettevõttes personalijuhina ning soovite teadmisi tööõigusest (kuidas koostada töölepingut), tahate omandada teadmisi inimkeha toimimisest skeletilihaste tasandil või vajate abi massööri kutseeksamiks ettevalmistamisel jne. Pakume Zoomi individuaalkursuseid (sh konsultatsioone) laias valikus erinevatel teemadel.

Individuaalkursuse maksumus ja kestus

Individuaalkursuse lõplik hind sõltub kursuse teemast, mahust, raskusastmest jms. Üritame Zoomi individuaalkursuste hindasid hoida mõistlikuna, et Teil oleks võimalik individuaalõppes osaleda. Lõpliku individuaalkursuse maksumuse (tunnihinna) saate teada siis, kui saadate alloleva vormi vahendusel meile kirja ning täpsustate, mis teemal individuaalõpet Zoomis soovite.

Individuaalkursuse kestus (lõplik tundide arv) sõltub seatud eesmärkidest. Kui soovite mingit teemat õppida pealiskaudsemalt, on mingi valdkonna baasteadmiste omandamiseks akadeemilisi tunde vaja vähem (nt 5 akadeemilist tundi). Samas kui soovite mingit teemat põhjalikumalt õppida, kulub akadeemilisi tunde rohkem (nt 30 akadeemilist tundi). Kui aga soovite mingis valdkonnas enda teadmistes saavutada kõrgtaseme, kulub akadeemilisi tunde veelgi rohkem (nt 100 akadeemilist tundi).

Senine Zoomi individuaalkursuste praktika on näidanud, et ühe Zoomi kohtumise kestus võiks olla 1–1,5 tundi. Ideaalis võiks Zoomi individuaalkursust korraldada kord nädalas, aga soovi korral saab osaleda ka harvem – näiteks kord kuus. Minimaalset tundide arvu ette nähtud pole, selle saab individuaalkursusel osaleja ise otsustada. Samuti on võimalik Zoomi individuaalkursusel osalemine igal ajahetkel katkestada.

Saada kiri ning täpsusta, mis teemal soovid individuaalõpet Zoomis

Vastame Teile 24 tunni jooksul ning anname teada, kas saame individuaalkursust konkreetsel teemal korraldada. Juhul kui saame, edastame Teile hinnapakkumise, kus toome muuhulgas esile individuaalkursuse eeldatava algusaja, tundide arvu vahemiku sõltuvalt sellest, kui detailselt soovite teemat omandada, ning täpse tunnihinna.

  E-kursuse hind:

  30–40 €/tund

  Kursuse hind:
  30–40 €/tund
  Koolitaja:
  Henry Kristoving
  E-mail:
  koolitused@multifarius.ee
  Kursus toimub:
  Zoomis, + Google Map
  30–40 €/tund