Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

TAI massaaž

Sisaldab e-õpet Sisaldab konsultatsioone Kontaktõpe

18. märts - 19. märts

Kursuse maht:

32 akadeemilist tundi, millest praktiline osa 16 ja e-õpe/iseseisev töö 16.

Kursuse lühitutvustus

TAI massaaži võiks liigitada inimese tervise vaates üheks kasulikumaks massaažiliigiks, sest massaaži teostatakse põrandal spetsiaalsel matil, kus mõjutatakse praktiliselt kõiki inimkeha skeletilihaseid, liigeseid ja ka teisi elundkondi/ süsteeme. TAI massaaži teostatakse kliendile sel viisil, et klient on erinevates asendites: kõhuli, selili, külili, istuli. Erinevad asendid tagavad, et TAI massaažiga saaksid skeletilihased, sidemed, liigesed ja teised struktuurid põhjaliku mõjutuse.  Seetõttu võib TAI massaaži pidada üheks kasulikumaks massaažiliigiks, mis on ajaga välja töötatud. Teise nimetusena on TAI massaaži nimetatud ka TAI joogamassaažiks, mis selgitab paljuski selle massaažiliigi sisu ning kasulikkust inimkehale.

Kursuse struktuur ja päevaplaan

TAI massaaži kursus on kombinatsioon teooriast ja praktikast. Teooria osas analüüsitakse videoloengute põhiselt TAI massaažis kasutatavaid massaaživõtteid ning tuuakse esile nende mõju inimkehale. Teooria läbitakse e-õppena. Praktilises osas harjutatakse TAI massaažis kasutatavate massaaživõtete teostamist.

TAI massaaži kursus toimub kahel pikal õppepäeval. Õppepäev omakorda on jagatud kolme ossa.  Igas õppetöö osas harjutab kursusel osaleja TAI massaaži tegemist paarilisele. Pärast seda toimub rollide vahetus ja see, kes oli kliendi rollis, saab ka nüüd ise harjutada TAI massaaži teostamist.  Selline rotatsioon tagab TAI massaaživõtetest parema arusaamise ja nende kinnistamise.

Kursusel osalemise eeltingimused

TAI massaaži kursusel võivad osaleda kõik, kellel on soov omandada teadmised ja oskused TAI massaažist. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks seatud ei ole, sest TAI massaaž on oma loomult teistsugune massaažiliik võrreldes n-ö tavaliste läänelike massaažiliikidega nagu klassikaline massaaž, spordimassaaž, segmentmassaaž, lümfimassaaž jne. See on põhiline põhjus, miks ei ole seatud eeltingimusi TAI massaaži kursusel osalemiseks.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kursuse hind sisaldab A4 või A5 formaadis köidetud konspekti ja massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: spetsiaalsed matid, padjad, käterätikud jne. Kursusel osaleja ei pea kursusele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid.

Päevaplaan

18. märts - 19. märts (laupäev ja pühapäev)

10:30 - 12:00

Õppetöö I (peamiselt praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus (45 minutit)

12:45 - 14:45

Õppetöö II (praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus (15 minutit)

15:00 - 17:30

Õppetöö III (praktiline harjutamine)

Kursuse hind:

140 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Kursuse hind:
140 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

140 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif