Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

skeletilihased, funktsionaalne anatoomia, funktsionaalse anatoomia, müofastsiaalsed liinid, Lihaspõhiste situatsioonülesannete lahendamine

Funktsionaalne anatoomia

E-kursus

Kursuse maht:

300 akadeemilist tundi

E-kursuse lühitutvustus

Funktsionaalse anatoomia e-kursusel õpid selgeks üle 100 erineva skeletilihase, teades e-kursuse lõpus skeletilihaste eesti- kui ka ladinakeelset nimetust. Samuti omandatakse e-kursusel teadmised lihaste algus- ja kinnituskohtadest, mille abil tuletatakse skeletilihaste funktsioonid ja erialane terminoloogia (painutus, sirutus, eemaldamine, lähendamine, rotatsioonid jne). Tegemist on e-kursusega, mis loob aluse inimkeha toimimiseks skeletilihaste tasandil. Näiteks millised skeletilihased vastutavad rühi muutuste eest, mis lihased tekitavad nõgusselgsust, mis lihased sirgselgsust või millised lihased muutuvad nõrgaks lampjalgsuse korral, millised lihased moodustavad jällegi jalavõlvid (pikivõlvid ja ristivõlv) jne. Samuti tuuakse kursusel põnevaid näiteid, kus selgitatakse, kuidas rinnalihaste pinge soodustab kaelavalude teket, kuidas reielihaste pinge soodustab ka kaelavalude teket ja samas vähendab puusaliigese liikumist jne. Inimkeha saab funktsionaalse anatoomia e-kursusel täiesti uue dimensiooni.

E-kursuse struktuur

E-kursus toimub süsteemil, et iga mooduli jaoks on koostatud videoloengud ja varustatud muu vajaliku infoga, mille põhjal kursusel osaleja omandab uued teadmised. Teadmiste kinnistamiseks tuleb sooritada iga mooduli raames erinevaid teste ja lahendada erinevaid ülesandeid. Näiteks kinesioteipimise analüüs, harjutuste analüüs, lühiküsimustele vastamine jne, millele antakse kursuse korraldaja poolt ka kirjalikult tagasisidet. Kui moodulis on teadmised omandatud, siis avaneb järgmine moodul jne.

Kellele on e-kursus suunatud?

Funktsionaalse anatoomia e-kursus sobib kõigile nendele, kes tahavad alustada nullist skeletilihaste õppimist. Samuti annab e-kursus hea baasi nendele, kes plaanivad tulevikus minna kutsestandard, massöör, tase 5 kutseeksamile. Funktsionaalse anatoomia teadmistel on kutseeksamil väga oluline roll täita. Lisaks põhineb skeletilihaste testimine funktsionaalse anatoomia teadmistel.

Soovime kõigile huvilistele enne e-kursusele registreerimist täiendavalt selgitada, et funktsionaalse anatoomia e-kursusel tuleb näha väga palju vaeva. Juhul kui Teil napib aega või tunnete, et pole hetkel valmis piisavalt pühenduma e-kursuse läbimiseks, siis pigem ärge registreerige e-kursusele. Meie eesmärgiks on ikkagi see, et Te läbiksite e-kursuse, mitte ainult ei registreeriks e-kursusele.

Muu oluline teave

Funktsionaalse anatoomia e-kursus on kõigile huvilistele registreerimiseks avatud. E-kursusega saate alustada igal ajal ja läbida e-kursust endale sobival ajal.

Moodulõppe kava

Funktsionaalse anatoomia e-kursuse üldstruktuur

I moodul

skeletisüsteem: luud ja luude ühendid; keha põhiosad ja liigutused

II moodul

lihaste süsteem, õlavöötme, õlavarre, küünarvarre ja käe lihased

III moodul

kerelihased, abaluud liigutavad lihased

IV moodul

vaagnavöötme, reie, sääre ja jala lihased

V moodul

teadmiste rakendamine "praktikas"

Kursuse läbimise aeg: e-kursust saab läbida alates registreerimise hetkest aasta aega.
Kestus: kursuse edukaks läbimiseks võiks kuluda aega 8-16 nädalat. Üleval märgitud ajad on soovituslikud.
skeletilihased, funktsionaalne anatoomia, funktsionaalse anatoomia, müofastsiaalsed liinid, Lihaspõhiste situatsioonülesannete lahendamine
Kursuse hind:

100 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Kursuse hind:
100 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
100% e-kursus
100 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.