Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Kupumassaaži kursus + e-õpe

P 26. aprill, kell 10:00 - 17:00

77 €
kupumassaaž

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • 10.00-12.15 (õppetöö)
  • 12.15-13.00 (lõunapaus)
  • 13.00-14.45 (õppetöö)
  • 14.45-15.00 (paus)
  • 15.00-17.00 (õppetöö)

Kursuse maht: 8 akadeemilist tundi + e-õpe


Kursuse lühitutvustus:

Kursus on koostatud lääneliku teooria põhiselt, mis tähendab, et kõik töödeldavad lihased, kasutatavad võtted ja muud põhimõtted (nt näidustused ja vastunäidustused) põhjendatakse kursusel ära. Ei saa esineda sellist olukorda, kus koolitaja ei ole võimeline selgitama võtte toimet inimkehale ning põhjendades peab ta suutma tugineda kas siis anatoomiale ja/või füsioloogiale ja/või teadusele jne. Kõige olulisem ongi just teadlikkuse tõstmine, et miks ühte võtet tuleb teha sellises suunas ning miks ei tohi seda teha teises suunas (nt miks osa võtteid seljal tehakse üles-alla ja miks osa risti).

Praktilises osas kasutatakse silikoonkuppe (teoorias räägitakse ka teiste kuppude toime läbi), mille suureks plussiks on see, et neid saab ka inimkehal liigutada, samal ajal kui kupud on vaakumis. Kuppude abiga töödeldakse kursusel massaaži käigus läbi järgmised piirkonnad: selg, tuharad, reied, sääred, kõht ja käed. Näo osa käesoleval kursusel praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid näokupud võetakse kursusele kaasa ja kellel huvi, saab proovida ka näomassaaži tegemist kuppudega.

Sellele kursusele lisandub esmakordselt juurda ka e-õpe ehk enne kursuse algust osalejad omandavad kodustes tingimustes baasteadmised kupumassaažist, et kohapeal olles saaks valdavalt keskenduda massaaživõtete harjutamisele.

Kursuse hind sisaldab A5 formaadis köidetud konspekti ja muud vajalikku (käterätid, õlid, kupud jne), et omandada kupumassaaži oskused. Osalejal on vaja lihtsalt sportlikus/mugavas riietuses kursusele kohale tulla ja omandada uued oskused. 🙂 Kursusel võivad osaleda kõik, kellel on selle valdkonna vastu huvi ehk eeltingimusi koolitusel osalemiseks seatud ei ole, sest kupumassaaž ei ole oma loomult keerukas massaažiliik (meie hinnangul on tegemist ühe lihtsaima massaažiliigiga).

Kursuse hind:
77 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Suuremõisa loss, Hiiumaa, Eesti + Google Map

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused leiad siit.
Tribe Loading Animation Image