Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Trigger-punktide süsteem

E-kursus

Kursuse läbiviimise keel:

eesti keel

Kursuse maht:

50 akadeemilist tundi, millest iseseisev töö (sh e-õpe) 50 akadeemilist tundi.

E-kursuse lühitutvustus ja struktuur

Trigger-punktid on nii massaaži- kui ka teistes valdkondades üks küsitavaimaid, samas põnevamaid teemasid, mida käsitleda ja analüüsida. Eriarvamusi trigger-punktidega seonduvalt  on omajagu; seega on mõistlik neid seisukohti põhjalikult analüüsida. Sellest tulenevalt on e-kursuse eesmärk mitmekülgselt analüüsida trigger-punktide süsteemi skeletilihaste kontekstis ning nende mõju organismile kui tervikule. Samuti on trigger-punkte mõistlik paralleelselt käsitleda ka massaaživaldkonnaga.

E-kursuse struktuuri leiad tulevikus siit.

E-kursusel osalemise eeltingimused

Trigger-punktide süsteemi e-kursusel osalemiseks on kehtestatud üks eeltingimus. Varasemalt peab olema läbitud vähemalt funktsionaalse anatoomia e-kursus või muu sarnane kursus. Põhjus selles, et eelnimetatud e-kursusel omandatakse teadmised skeletilihaste süsteemist; see on väga vajalik selleks, et süsteemsemalt mõista trigger-punktide süsteemi, mis on tihedalt seotud skeletilihastega.

Juhul kui Teil on plaan osaleda trigger-punktide süsteemi e-kursusel, siis pärast e-kursusele registreerimist saatke funktsionaalse anatoomia kursuse tunnistuse koopia meie e-posti aadressile (koolitused@multifarius.ee). Kui olete funktsionaalse anatoomia meie juures läbinud, siis tunnistuse koopiat saatma ei pea. Lisaks varasematele õpingutele, arvestame ka töökogemust; täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust e-kirja teel.

E-kursuse läbimine

Trigger-punktide süsteemi e-kursusel osalemiseks tuleb kodulehele registreerida konto, mis hiljem seotakse trigger-punktide süsteemi e-kursusega. Täpsem info edastatakse pärast e-kursusele registreerimist.

Trigger-punktide süsteemi e-kursus põhineb salvestatud videoloengutel. Juhul kui Teil tekib õppides küsimusi, saate need esitada e-kirja teel kursuse korraldajale. Kui küsimus ei vaja pikka vastust, siis küsimustele vastatatakse e-kirjaga. Pikema vastuse korral eelistame vastamisel kolme varianti: 1) telefoni teel või 2) Zoomi vahendusel või 3) täiendava videoklipi loomine e-kursuse juurde. Kahe esimese variandi korral lepitakse täpne kuupäev ja kellaaeg kokku. Juhul kui on võimalik, siis eelistame küsimustele vastamisel täiendava videoklipi loomist e-kursuse juurde.

E-kursuse järgselt väljastatavad dokumendid

Trigger-punktide süsteemi e-kursuse läbimise järgselt väljastatakse kas tunnistus või tõend. Tunnistuse väljastamise eelduseks on kõikide õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamiseks tuleb teha erinevaid ülesandeid: lühiküsimustele vastamine, testide sooritamine jne. Kirjalikele ülesannetele antakse ka kirjalikku tagasisidet. Kirjalikud tööd vaadatakse üle ja tagasisidestatakse 24–72 tunni jooksul (reeglina 24 tunni jooksul); seejärel saab liikuda järgmise mooduli juurde.

Millal saan alustada trigger-punktide süsteemi e-kursuse läbimist? Kui kaua saan e-kursust läbida?

Trigger-punktide süsteemi e-kursus avatakse registreerimiseks hiljemalt 15. mail 2025. aastal. E-kursust saab registreerimise järgselt läbida kaks aastat.

E-kursuse hind:

100 €

Kursuse hind:
100 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
Kursus toimub:
e-ope, + Google Map
100 €