Загрузка Мероприятия

« Всё курсы

Тайский массаж

Включает электронное обучение Контактное обучение

17. Февраль 2024 - 18. Февраль 2024

Язык курса:

Эстонский язык

Объём курса:

32 akadeemilist tundi, millest praktiline osa 16 ja e-õpe/iseseisev töö 16.

Kursuse lühitutvustus

TAI massaaži võiks liigitada inimese tervise vaates üheks kasulikumaks massaažiliigiks, sest massaaži teostatakse põrandal matil, kus mõjutatakse praktiliselt kõiki inimkeha skeletilihaseid, liigeseid ja ka teisi elundkondi/süsteeme. TAI massaaži teostatakse kliendile sel viisil, et klient on erinevates asendites: kõhuli, selili, külili, istuli. Erinevad asendid tagavad, et TAI massaažiga saaksid skeletilihased, sidemed, liigesed ja teised struktuurid põhjalikult mõjutatud. Seetõttu võib TAI massaaži pidada üheks kasulikumaks massaažiliigiks, mis on ajaga välja töötatud. Teise nimetusena on TAI massaaži nimetatud ka TAI joogamassaažiks, mis selgitab paljuski selle massaažiliigi sisu ning kasulikkust inimkehale.

Kursuse struktuur ja päevaplaan

TAI massaaži kursus on kombinatsioon teooriast ja praktikast. Teoorias analüüsitakse videoloengute põhiselt TAI massaažis kasutatavaid massaaživõtteid ning tuuakse esile nende mõju inimkehale ennekõike skeletilihaste põhiselt. Teooria läbitakse e-õppena pärast kontaktõppe toimumist. Praktilises osas harjutatakse TAI massaažis kasutatavate massaaživõtete teostamist.

TAI massaaži kursus toimub kahel pikal õppepäeval. Õppepäev on jagatud kolmeks. Igas õppetöö osas harjutab kursusel osaleja TAI massaaži tegemist paarilisele. Pärast seda toimub rollide vahetus ja see, kes oli kliendi rollis, saab ise praktiseerida TAI massaaži teostamist. Selline rotatsioon tagab TAI massaaživõtetest parema arusaamise ja nende süvendatud kinnistamise.

Kursusel osalemise eeltingimused

TAI massaaži kursusel võivad osaleda kõik, kellel on soov omandada teadmised ja oskused TAI massaažist. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks seatud ei ole, sest TAI massaaž on oma loomult teistsugune massaažiliik võrreldes n-ö tavaliste läänelike massaažiliikidega, nagu klassikaline massaaž, spordimassaaž, segmentmassaaž, lümfimassaaž jne.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kursuse hind sisaldab minikonspekti ja kursuse ajaks massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: matid, padjad, käterätikud, jalarullid jne. Kursusel osaleja ei pea kursusele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ning võtma kaasa vahetusjalatsid.

План на день

17. Февраль - 18. Февраль (laupäev ja pühapäev)

10:30 - 12:00

Õppetöö I (peamiselt praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus (45 minutit)

12:45 - 14:45

Õppetöö II (praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus (15 minutit)

15:00 - 17:30

Õppetöö III (praktiline harjutamine)

Стоимость курса:

140 €

Зарегистрироваться на курс

Условия регистрации и организация учебного процесса
Loading gif

Стоимость:
140 €
Преподаватель:
Henry Kristoving
Электронная почта:
koolitused@multifarius.ee
Адрес курса:
Oja 12, Nõo, Eesti + Карта Google

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

140 €

Зарегистрироваться на курс

Условия регистрации и организация учебного процесса
Loading gif