Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

katseaeg

Eesti maksuõigus

E-kursus

Kursuse läbiviimise keel:

eesti keel

Kursuse maht:

100 akadeemilist tundi, millest iseseisev töö (sh e-õpe) on 100 akadeemilist tundi.

E-kursuse lühitutvustus ja struktuur

Eesti maksuõiguse e-kursusel vaadatakse üle nii riiklikud kui ka kohalikud maksud ning nendega seotud õigusaktid ja erisused: tulumaks, sotsiaalmaks, maamaks, hasartmängumaks, käibemaks, tollimaks, aktsiisid, raskeveokimaks, ettevõtlustulu maks, reklaamimaks, teede ja tänavate sulgemise maks, mootorsõidukimaks, loomapidamismaks, lõbustusmaks, parkimistasu. 

Eesti maksuõiguse e-kursuse struktuuri leiad tulevikus siit.

E-kursusel osalemise eeltingimused

Eesti maksuõiguse e-kursusel osalemise eeltingimused puuduvad; sellel võivad osaleda kõik, kes soovivad teadmisi omandada Eesti maksuõigusest.

E-kursuse läbimine

Eesti maksuõiguse e-kursusel osalemiseks tuleb kodulehele registreerida konto, mis hiljem seotakse maksuõiguse e-kursusega. Täpsem info edastatakse pärast e-kursusele registreerimist.

Eesti maksuõiguse e-kursus põhineb salvestatud videoloengutel. Juhul kui Teil tekib õppides küsimusi, saate need esitada e-kirja teel. Kui küsimus ei vaja pikka vastust, siis küsimustele vastatatakse e-kirjaga. Pikema vastuse korral eelistame vastamisel kolme varianti: 1) telefoni teel või 2) Zoomi vahendusel või 3) täiendava videoklipi loomine e-kursuse juurde. Kahe esimese variandi korral lepitakse täpne kuupäev ja kellaaeg kokku. Juhul kui on võimalik, siis eelistame küsimustele vastamisel täiendava videoklipi loomist e-kursuse juurde.

E-kursuse järgselt väljastatavad dokumendid

Eesti maksuõiguse e-kursuse läbimise järgselt väljastatakse kas tunnistus või tõend. Tunnistuse väljastamise eelduseks on kõikide õpiväljundite saavutamine. Õpiväljundite saavutamiseks tuleb teha erinevaid ülesandeid: lühiküsimustele vastamine, testide sooritamine jne. Kirjalikele ülesannetele antakse ka kirjalikku tagasisidet. Kirjalikud tööd vaadatakse üle ja tagasisidestatakse 24–72 tunni jooksul (reeglina 24 tunni jooksul); seejärel saab liikuda järgmise mooduli juurde.

Millal saan alustada e-kursuse läbimist?

Eesti maksuõiguse e-kursus avatakse registreerimiseks hiljemalt 15. septembril 2025. aastal. E-kursust saab registreerimise järgselt läbida kaks aastat.

katseaeg
E-kursuse hind:

200 €

Kursuse hind:
200 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
Kursus toimub:
e-ope, + Google Map
200 €