Inimese anatoomia ja füsioloogia e-kursusel antakse ülevaade inimese kõikidest elundkondadest ehk süsteemidest: seedeelundkond, süda ja vereringe, lümfisüsteem, hingamiselundkond, urogenitaalsüsteem: kuse- ja suguelundid, endokriinsüsteem, närvisüsteem ja meeleelundid. Lisaks elundkonna piires omandatud teadmistele, selgitatakse ka erinevaid seoseid teiste elundkondade/süsteemide vahel. Näiteks kuidas neerupealise toodetavad hormoonid mõjutavad teiste elundite tööd või kuidas lümfisüsteem ja vereringesüsteem on omavahel seotud. Omandatud baasteadmiste abil oskate e-kursuse lõpus paremini mõista inimkeha kui terviku toimimist.
E-kursuse maht ja struktuur
100 akadeemilist tundi, millest iseseisev töö (sh e-õpe) moodustab 100 akadeemilist tundi. 1 akadeemiline tund on võrdne 45 minutiga.
E-kursuse eestikeelne struktuur on leitav siit.
E-kursuse ingliskeelne struktuur on leitav siit.
Õpiväljundid ja väljastatavad dokumendid
Inimese anatoomia ja füsioloogia e-kursusel hinnatakse õpiväljundite saavutatust. Sellest tulenevalt väljastatakse kursusel osalejale tunnistus, kui kursusel osaleja saavutab kehtestatud õpiväljundid. Tõend väljastatakse e-kursusel osalejale siis, kui e-kursusel osaleja ei saavutanud kõiki õpiväljundideid, kuid läbis e-kursuse vähemalt 70% ulatuses.
Mis e-kursust võiks veel läbida?
Inimese anatoomia ja füsioloogia kursus katab päris suure osa inimkehast, kuid skeletilihaste osakaal on e-kursusel tagasihoidlik. Kui soovid omandada ka teadmisi skeletilihaste süsteemist, siis on soovituslik läbida ka funktsionaalse anatoomia e-kursus.
Kust saab registreerida inimese anatoomia ja füsioloogia e-kursusele?
Inimese anatoomia ja füsioloogia e-kursusele kui ka teistele kursustele saad registreerida siit.