Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Massaaž ja testimine

Sisaldab konsultatsioone Kontaktõpe

Kursuse maht:

6 akadeemilist tundi: teooria 3,5 ja praktiline osa 2,5 akadeemilist tundi.

Kursuse lühitutvustus

Kui massaažis käimise eesmärgiks on massaažist maksimaalse kasu saamine, siis eelkõige enne massaažiseanssi tuleks läbi viia testimine. Testimist saab vaadata kahest aspektist: skeletilihaste testimine ja liigeste testimine. Samas on eelnevad testimised teatud ulatuses läbi põimunud. Seega kursuse eesmärgiks on anda kursusel osaleja teadmised ja oskused, kuidas toimub või kuidas võiks toimuda massaaži valdkonnas testimine ning kuidas saadud andmeid saaks/tuleks massaaži tehes rakendada. Näiteks kui testimisel selgub, et kliendi reie tagumise rühma lihaste elastus ei ole mõlemal reie poolel võrdsed, siis milliseid skeletilihaseid võiks massaažiga mõjutada. Võtame veel ühe näite. Kui inimesel on puusaliigeses limiteeritud siserotatsioon, siis milliseid piirkondi võiks massaažiga mõjutada, et tagada puusaliigeses optimaalne liikuvus. Eelnevatele küsimustele aitab vastused leida testimine. Kursusel harjutatakse erinevaid testimise võimalusi ning hiljem tõlgendatakse saadud andmeid, läbi mille leitakse, millised skeletilihased võiksid testitaval olla nõrgad, millised pinges (tugevad) ning milliseid piirkondi võiks massaažiga mõjutada ja milliseid mitte.

Kursuse struktuur ja päevaplaan

Kursus toimub nii teoreetilisel kui praktilisel tasandil, kus kolmes õppetöö osas otsitakse vastuseid, et milliseid testimise võimalusi on olemas, kuidas tuleks massaaži valdkonnas testida, kuidas rakendada testimise teel saadud andmeid praktilises massaažis.

Ühel kontaktõppepäeval on ette nähtud 3 õppetöö osa, lõunapaus (45 minutit) ja paus (15 minutit). Ühes õppetöö osas teostatakse erinevaid testimisi paarilise peal, pärast mida toimub saadud andmete analüüs, läbi mille struktureeritakse süsteem, et milliseid skeletilihaseid, mis järjestuses võiks massaažiga mõjutada.

Kursusel osalemise eeltingimused

Kursusel osalemise eeltingimused puuduvad.  Soovituslik on, et kursusel osaleja oleks läbinud vähemalt ühe massaažiliigi. Näiteks ideaalis võiks selleks massaažiliigiks olla klassikaline massaaž, kuid sobivad ka teised läänemaised massaažiliigid.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kursuse hind sisaldab konspekti ning muud vajalikku, mille abil saab testimisi läbi viia.

Päevaplaan

6. mai (laupäev)

10:30 - 12:00

Õppetöö I (teooria ja praktika)

12:00 - 12:45

Lõunapaus (45 minutit)

12:45 - 14:15

Õppetöö II (teooria ja praktika)

14:15 - 14:30

Paus (15 minutit)

14:30 - 16:00

Õppetöö III (teooria ja praktika)

Kursuse hind:

70 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Kursuse hind:
70 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

70 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif