Loading Sündmused

Kõik sündmused

Ehitajate tee 18-2, Pärnu

Sissepääs hoonesse keskmisest uksest ja II korrus.

Pärnu

Õppeklass

+ Google Map
Ehitajate tee 18-2, Pärnu, Eesti

Sissepääs hoonesse keskmisest uksest ja II korrus.

Pärnu

Õppeklass

november 2019

Kinesioteipimise õhtune kursus, 2. osa (jätkukursus)

E 18. november, kell 17:30 - T 19. november, kell 20:45
80 €
Ehitajate tee 18-2, Pärnu Ehitajate tee 18-2, Pärnu, Eesti + Google Map
rasedate kinesioteipimine

Kinesioteipimise jätkukursusel käsitletakse selliseid tehnikaid, kus läbi kinesioteibi venituspinge üritatakse korrigeerida rühti või tagada liigeste toetus kas traumajärgselt või lihtsalt toetada seda koormuse paremaks ühtlustamiseks. Samuti tuleb teemaks lümfiringlust toetavad tehnikad ja lahendatakse erinevaid situatsioonülesandeid.

Rohkem infot ▹

Klassikalise massaaži õhtune kursus (sisaldab e-õpet)

E 25. november, kell 17:30 - E 9. detsember, kell 20:45
120 €
Ehitajate tee 18-2, Pärnu Ehitajate tee 18-2, Pärnu, Eesti + Google Map

Klassikaline massaaž võiks olla esimene kursus, millest iga massaažihuviline võiks alustada. Sellel kursusel omandatakse massaaži ABC ja kui seda tehakse puudulikult, siis viib see teatud faasis olukorrani, kus järgmiste massaažiliikide õppimisel ei suudeta infot millegagi seostada. Klassikalise massaaži kursusel saadakse teadmised, et millised on näidustused ja vastunäidustused massaažiks (anamneesi kogumine). Selle põhjal tehakse valik, et kas massaaž on osaliselt või täielikult vastunäidustatud. Nt kas palaviku korral võib massaažis käia või mis seisukoht tuleb võtta veenilaiendite korral jne.

Rohkem infot ▹

detsember 2019

Funktsionaalne anatoomia (õhtune kursus)

10. detsember 2019, kell 17:30 - 17. märts 2020, kell 20:45
160 €
Ehitajate tee 18-2, Pärnu Ehitajate tee 18-2, Pärnu, Eesti + Google Map
skeletilihased, funktsionaalne anatoomia, funktsionaalse anatoomia, müofastsiaalsed liinid, Lihaspõhiste situatsioonülesannete lahendamine

Funktsionaalne anatoomia kursusel õpid selgeks üle 100 erineva skeletilihase, teades kursuse lõpus nii lihaste eesti- kui ka ladinakeelset nimetust. Samuti omandatakse sellel kursusel teadmised lihaste algus- ja kinnituskohtadest, nende funktsioonidest nagu painutus, sirutus, eemaldamine, lähendamine, rotatsioonid, deviatsioon jne. Tegemist on kursusega, mis loob aluse selleks, et kuidas toimib inimkeha skeletilihaste tasandil. Nt millised lihased vastutavad rühi muutuste eest ehk mis lihased tekitavad nõgusselgsust, mis sirgselgsust või millised lihased muutuvad nõrgaks lampjalgsuse korral, millised lihased moodustavad jällegi jalavõlvid (pikivõlvid ja ristivõlv) jne. Inimkeha saab sellel kursusel täiesti uue dimensiooni.

Rohkem infot ▹

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused leiad siit.
Tribe Loading Animation Image