Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on juba möödunud.
Laavakivimassaaži kursus

Laavakivimassaaž

Sisaldab konsultatsioone Kontaktõpe

Kursuse maht:

8,25 akadeemilist tundi, millest teooria 1 ja praktiline harjutamine 7,25 ak t.

Kursuse lühitutvustus

Laavakivimassaaži kursus on kombinatsioon (pindmistest) massaaživõtetest ja kuumutatud laavakividest (kuni 70 kraadi). Laavakivid asetatakse spetsiaalsesse veega täidetud anumasse, kus need soojendatakse teatud temperatuurini ja seejärel asetatakse soojad laavakivid inimkehale kindlatesse keha piirkondadesse. Sõltuvalt laavakivide temperatuurist ja kujudest, siis laavakivid asetatakse inimkehale sel viisil, et käterätik pannakse laavakivi ja naha vahele või kui laavakivi kuju, temperatuur ja keha piirkond seda lubab, siis ka ilma käterätikuta otse nahale. Seejärel kui laavakivid on teatud keha piirkondadesse paigaldatud, saab alustada massaaži teostamist teistesse keha piirkondadesse.

Laavakivimassaaži kasulikkus tuleneb paljuski soojendatud laavakividest, sest soojus parandab vereringet, muutes seeläbi inimese lihased elastsemaks, mis omakorda vähendab liigestele langevat survet. Seeläbi võib väheneda liigesvalu. Järelikult on soovitatav laavakivimassaažis käia just talvekuudel, sest külm ja/või niiske kliima ei pruugi mõjuda inimese liigestele hästi, kuid soojad laavakivid aitavad keha ja liigesed n-ö üles soojendada.

Kursuse struktuur ja päevaplaan

Laavakivimassaaži kursus toimub kontaktõppena, kus kursusel osalejatele antakse teoorias ülevaade laavakividest ja nende kasutusaladest ning praktilises osas harjutatakse laavakividega massaaži teostamist.

Kursus toimub kolmes õppetöö osas, kus esimese õppetöö järgselt on kursusel osalejatele ette nähtud pikem lõunapaus (kuni 1 h) ning teise õppetöö järgselt on paus lühem (15 minutit). Õppetöö igas osas toimub praktiline harjutamine paarilise peal. Seega hinnanguliselt saab iga kursusel osaleja praktiseerida massaaži tegemist ca 3 h ning ka ise harjutada ca 3 tundi.

Kursusel osalemise eeltingimused

Laavakivimassaaži kursusel võivad osaleda kõik soovijad, kellel on suur huvi omandada teadmised ja oskused laavakivimassaažist. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks kehtestatud ei ole, sest laavakivimassaaž ei ole oma loomult keeruline massaažiliik, mida õppida ja iseseisvalt praktiseerida.

Mida kursuse hind sisaldab?

Laavakivimassaaži kursuse hind sisaldab A5 formaadis köidetud konspekti ja massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku, nagu käterätikud, õlid, laavakivid, spetsiaalsed anumad, massaažilauad, massaažilaua aluspaber jne. Kursusel osaleja ei pea kontaktõppele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ning võtma kaasa vahetusjalatsid.

Päevaplaan

2. aprill (pühapäev)

10:00 - 13:00

Õppetöö I (peamiselt praktiline harjutamine)

13:00 - 14:00

Lõunapaus (60 minutit)

14:00 - 15:45

Õppetöö II (peamiselt praktiline harjutamine)

15:45 - 16:00

Paus (15 minutit)

16:00 - 17:30

Õppetöö III (peamiselt praktiline harjutamine)

Laavakivimassaaži kursus
Kursuse hind:

80 €

Kursuse hind:
80 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

80 €