Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kupumassaaži õhtune kursus (2 õhtut)

23. september 2019 - 24. september 2019

70 €
kupumassaaž

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • Õppetöö 23.09:
  • 17.30-20.45 (4 akadeemilist tundi)
  • Õppetöö 24.09
  • 17.30-20.45 (4 akadeemilist tundi)
  • Kokku: 2 õhtut

Kursuse maht: 8 akadeemilist tundi.


Kursuse lühitutvustus:

Kursus on koostatud lääneliku teooria põhiselt, mis tähendab, et kõik töödeldavad lihased, kasutatavad võtted ja muud põhimõtted (nt näidustused ja vastunäidustused) põhjendatakse kursusel ära. Ei saa esineda sellist olukorda, kus koolitaja ei ole võimeline selgitama võtte toimet inimkehale ning põhjendades peab ta suutma tugineda kas siis anatoomiale ja/või füsioloogiale ja/või teadusele jne. Kõige olulisem ongi just teadlikkuse tõstmine, et miks ühte võtet tuleb teha sellises suunas ning miks ei tohi seda teha teises suunas (nt miks osa võtteid seljal tehakse üles-alla ja miks osa risti).

Praktilises osas kasutatakse silikoonkuppe (teoorias räägitakse ka teiste kuppude toime läbi), mille suureks plussiks on see, et neid saab inimkehal liigutada. Nende abil töödeldakse massaaži käigus järgmised piirkonnad: selg, tuharad, reied, sääred, kõht ja käed. Näo osa käesoleval kursusel praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid see tuleb kindlasti teoorias teemaks.

Kursuse hind sisaldab endast A5 formaadis köidetud konspekti ja muud vajalikku (käterätid, õlid, kupud jne) meie poolt, et omandada kupumassaaži oskused. Osalejal on vaja lihtsalt kursusele kohale tulla. 🙂 Kursus toimub alloleval pildil kujutatud ruumis, mis sisustakse kursuse ajaks vastavalt teemale.

Kursuse hind:
70 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Ehitajate tee 18-2, Pärnu, Eesti + Google Map

Sissepääs hoonesse keskmisest uksest ja II korrus.

Pärnu

Õppeklass

Kursusele ei saa enam registreerida, sest maksimaalne osalejate arv on täitunud.