Õppeasutus TerviseRadar 

Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

kupumassaaž

Kupumassaaž

Kontaktõpe

6. august, kell 10:00 - 17:00

Kursuse maht:

8 akadeemilist tundi, millest teooria osa 2 ja praktiline osa 6 akadeemilist tundi.

Kursuse lühitutvustus

Kupumassaaži kursus on koostatud lääneliku massaažiteooria põhiselt, kus massaažiseansi käigus mõjutatavad skeletilihased, kasutatavad võtted ja muud olulised põhimõtted (näiteks massaaži näidustused ja vastunäidustused) saavad kursusel põhjendatud loogiliste seisukohtadega. Samuti selgitatakse kursusel osalejatele, miks ühte massaaživõtet kuppudega tuleb teha ühes suunas ning miks ei tehta teatud massaaživõtet teises suunas (näiteks miks osa võtteid seljal tehakse üles-alla ja miks osa risti).

Kursuse struktuur

Kursus toimub kontaktõppena, kus kursusel osalejatele antakse ülevaade kuppudest, nende toimest ning teistest olulistest massaaži aluspõhimõtetest. Praktilises osas harjutatakse  silikoonkuppedega massaaži teostamist. Silikoonkuppude abiga mõjutatakse kursusel massaaži käigus läbi järgmised keha piirkonnad: selg, kael, tuharad, reied, sääred, ülajäsemed ja kõht. Näo osa kursusel praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid näokupud võetakse kursusele kaasa ja kellel huvi, saab proovida näomassaaži tegemist.

Kursusel osalemise eeltingimused

Kursusel võivad osaleda kõik, kellel on suur huvi kupumassaaži vastu. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks seatud ei ole, sest kupumassaaž ei ole loomult keeruline massaažiliik, mida õppida. Võiks isegi väita, et tegemist on ühe lihtsaima massaažiliigiga ja see võiks olla üks esimestest massaažiliikidest, mida läbida. Kui silikoonkupu paigaldamine saadakse kursusel selgeks ja õli doseering paika, siis ülejäänud osa massaažiseansist sujub reeglina ilma tõrgeteta.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kursuse hind sisaldab köidetud konspekti ja massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku (käterätikud, õlid, silikoonkupud, massaažilaua aluspaber jne). Järelikult kursusel osaleja ei pea kursusele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ja kaasa võtma vahetusjalatsid.

Päevaplaan

6. august

10:00 - 12:00

Õppetöö I (teooria ja praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus

12:45 - 14:45

Õppetöö II (peamiselt praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus

15:00 - 17:00

Õppetöö III (peamiselt praktiline harjutamine)

kupumassaaž
Kursuse hind:

75 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Kursuse hind:
75 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

75 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.