Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on juba möödunud.
kupumassaaž

Kupumassaaž

Sisaldab e-õpet Kontaktõpe

28. august, kell 10:00 - 16:30

Kursuse maht:

15 akadeemilist tundi, millest kontaktõpe 7,25 ja e-õpe 7,25 akadeemilist tundi.

Kursuse lühitutvustus

Kupumassaaži kursus on koostatud lääneliku massaažiteooria põhiselt, kus massaažiseansi käigus mõjutatavad skeletilihased, kasutatavad võtted ja muud olulised põhimõtted (näiteks massaaži näidustused ja vastunäidustused) saavad kursusel põhjendatud loogiliste seisukohtadega. Samuti selgitatakse kursusel osalejatele, miks ühte massaaživõtet kuppudega tuleb teha ühes suunas ning miks ei tehta teatud massaaživõtet teises suunas (näiteks miks osa võtteid seljal tehakse üles-alla ja miks osa risti).

Kursuse struktuur

Kursus toimub nii e-õppena kui ka kontaktõppena. E-õppes antakse kursusel osalejatele ülevaade kuppudest, nende toimest ning teistest olulistest massaaži aluspõhimõtetest. Praktilises osas harjutatakse  silikoonkuppedega massaaži teostamist. Silikoonkuppude abiga mõjutatakse kursusel massaaži käigus läbi järgmised keha piirkonnad: selg, kael, tuharad, reied, sääred, ülajäsemed ja kõht. Näo osa kursusel praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid näokupud võetakse kursusele kaasa ja kellel huvi, saab proovida näomassaaži tegemist.

Kursusel osalemise eeltingimused

Kursusel võivad osaleda kõik, kellel on suur huvi kupumassaaži vastu. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks seatud ei ole, sest kupumassaaž ei ole loomult keeruline massaažiliik, mida õppida. Võiks isegi väita, et tegemist on ühe lihtsaima massaažiliigiga ja see võiks olla üks esimestest massaažiliikidest, mida läbida. Kui silikoonkupu paigaldamine saadakse kursusel selgeks ja õli doseering paika, siis ülejäänud osa massaažiseansist sujub reeglina ilma tõrgeteta.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kursuse hind sisaldab e-õpet, köidetud konspekti ja harjutamiseks muud vajalikku (käterätikud, õlid, silikoonkupud, massaažilaua aluspaber jne), et seeläbi saaks kursusel osaleja omandada kupumassaažis kasutatavad võtted. Kursusel osaleja ei pea kursusele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ja kaasa võtma vahetusjalatsid.

Kursuse hind on 70 eurot.

Muu oluline teave

Hetkel puudub.

Päevaplaan

28. august

10:00 - 12:00

Õppetöö (praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus

12:45 - 14:30

Õppetöö (praktiline harjutamine)

14:30 - 14:45

Paus

14:45 - 16:30

Õppetöö (praktiline harjutamine)

kupumassaaž
Kursuse hind:

70 €

Kursusele ei saa enam registreerida, sest maksimaalne osalejate arv on täitunud.

Kursuse hind:
70 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest. Kursuse ajaks pannakse ustele vastavad viited.

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole.

Nõo alevik
Pildil olev ruum sisustatakse kursuse ajaks vajamineva inventariga.

70 €

Kursusele ei saa enam registreerida, sest maksimaalne osalejate arv on täitunud.

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.