Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

kupumassaaž

Kupumassaaž

Kontaktõpe

3. detsember, kell 10:00 - 17:00

Kursuse maht:

8 akadeemilist tundi, millest teooria 2 ja praktiline harjutamine 6 ak. t.

Kursuse lühitutvustus

Kupumassaaži kursus on koostatud lääneliku massaažiteooria põhiselt, kus massaažiseansi käigus mõjutatavad skeletilihased, kasutatavad massaaživõtted ja muud olulised põhimõtted saavad kursusel põhjendatud loogiliste seisukohtadega. Näiteks selgitatakse kursusel osalejatele, miks teatud massaaživõtteid silikoonkuppudega tehakse ühes suunas ning miks ei tehta teatud massaaživõtteid teises suunas. Näiteks miks osa massaaživõtteid kuppudega tehakse seljal üles-alla ja miks osa risti jne.

Kursuse struktuur

Kursus toimub kontaktõppena, kus kursusel osalejatele antakse teooria osas ülevaade erinevatest kuppudest, nende toimest, kuppude puhastamisest, mõjutatavatest skeletilihastest ning teistest olulistest (kupu)massaaži aluspõhimõtetest.

Praktilises osas harjutatakse  silikoonkuppedega kupumassaaži teostamist. Silikoonkuppude abiga mõjutatakse kursusel kupumassaaži käigus järgmisi keha piirkondi:  selg, kael, tuharad, reied, sääred, ülajäsemed ja kõht. Näo osa kursuse praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid näokupud võetakse kursusele kaasa ja kellel huvi, saab harjutada silikoonkuppudega näomassaaži tegemist.

Kursusel osalemise eeltingimused

Kupumassaaži kursusel võivad osaleda kõik soovijad, kellel on suur huvi omandada teadmised ja oskused kupumassaažist. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks kehtestatud ei ole, sest kupumassaaž ei ole oma loomult keeruline massaažiliik, mida õppida ja praktiseerida. Võiks isegi väita, et tegemist on ühe lihtsaima massaažiliigiga ja see võiks olla üks esimestest massaažiliikidest, mida läbida/omandada. Kui kursusel omandatakse esmased oskused silikoonkupu paigaldamiseks ning doseeritakse õli piisavas koguses, siis kupumassaažiseanss kui tervik sujub reeglina tõrgeteta.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kupumassaaži kursuse hind sisaldab A5 formaadis köidetud konspekti ja massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku nagu käterätikud, õlid, silikoonkupud, massaažilaua aluspaber jne. Kursusel osaleja ei pea kursusele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid.

Päevaplaan

3. detsember

10:00 - 12:00

Õppetöö I (teooria ja praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus

12:45 - 14:45

Õppetöö II (peamiselt praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus

15:00 - 17:00

Õppetöö III (peamiselt praktiline harjutamine)

kupumassaaž
Kursuse hind:

80 €

Kursuse hind:
80 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

80 €