Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Klassikalise massaaži kursus (sisaldab e-õpet)

P 15. september - P 29. september

111 €
ravimassaaž

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • 10.00-12.00 (õppetöö)
  • 12.00-12.45 (lõunapaus)
  • 12.45-14.45 (õppetöö)
  • 14.45-15.00 (paus)
  • 15.00-17.00 (õppetöö)

Kokku: 2 päeva (15.09 ja 29.09)

Kursuse maht: 60 akadeemilist tundi


Kursuse lühitutvustus

Klassikaline massaaž võiks olla esimene kursus, millest iga massaažihuviline peaks alustama, sest sellel kursusel omandatakse massaaži ABC. Kui seda tehakse puudulikult, siis viib see teatud faasis olukorrani, kus järgmiste massaažiliikide õppimisel ei suudeta infot millegagi seostada. Klassikalise massaaži kursusel saadakse teadmised, et millised on näidustused ja vastunäidustused massaažiks (anamneesi kogumine). Selle põhjal tehakse valik, et kas massaaž on osaliselt või täielikult vastunäidustatud. Nt kas palaviku korral võib massaažis käia või mis seisukoht tuleb võtta veenilaiendite korral jne. Lisaks omandatakse teoorias teadmised, et millised mehhanismid leiavad organismis aset, kui kliendile soovitatakse seansi järgselt vedelikku (vett tarbida) ja millised hormonaalsed muutused kaasnevad massaažiga. Täpsemat teavet saad kursuse temaatika osas õppekava juurest (vt ülevalt).

Klassikalise massaaži kursus sisaldab e-õpet. See tähendab, et kodustes tingimustes omandatakse teooria (nt massaaživõtete nimetused ja järjekord) ning kahel õppepäeval kantakse teooria üle praktikasse (harjutatakse neid võtteid paarilise peal). Varasemalt korraldatud klassika kursus hõlmas endast 3-4 kontaktpäeva, mis on asendatud nüüd 2 päevaga. See teeb kursuse paljudele kättesaadavaks, sest vähem tuleb kohal käia ning suur osa teadmisi omandatakse e-keskkonnas. Lisaks ei jää teooria reeglina ühekorraga meelde, kuid videoloenguid korduvalt vaadates ja erinevaid teste lahendades kinnistuvad need palju kergemini.

E-kursuse teooria osa leiad siit, mis hõlmab endast videoloenguid ja erinevaid teste. Klassikalise massaaži e-kursuse teooria osa tehakse osalistele kättesaadavaks siis, kui kursusele on registreerunud piisav arv huvilisi ja on selge, et kursus toimub (eelduste kohaselt tehakse ligipääs e-keskkonnale 1 nädal enne kursuse algust).

Kursuse hind:
111 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus TK Tasakaal ruume. Kursus toimub II korrusel.

Nõo alevik

Ruum praktiliseks harjutamiseks, mis sisustatakse kursuse ajaks massaažilaudade ja muu vajalikuga.