Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Klassikalise massaaži kursus (sisaldab e-õpet)

L 23. november - P 24. november

120 €
ravimassaaž

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • 10.00-12.00 (õppetöö)
  • 12.00-12.45 (lõunapaus)
  • 12.45-14.45 (õppetöö)
  • 14.45-15.00 (paus)
  • 15.00-17.00 (17.15) (õppetöö)

Kokku: 2 päeva (15.09 ja 29.09)

Kursuse maht: 60 akadeemilist tundi


Kursuse lühitutvustus

Klassikaline massaaž võiks olla esimene kursus, millest iga massaažihuviline peaks alustama, sest sellel kursusel omandatakse massaaži ABC. Kui seda tehakse puudulikult, siis viib see teatud faasis olukorrani, kus järgmiste massaažiliikide õppimisel ei suudeta infot millegagi seostada. Klassikalise massaaži kursusel saadakse teadmised, et millised on näidustused ja vastunäidustused massaažiks (anamneesi kogumine). Selle põhjal tehakse valik, et kas massaaž on osaliselt või täielikult vastunäidustatud. Nt kas palaviku korral võib massaažis käia või mis seisukoht tuleb võtta veenilaiendite korral jne. Lisaks omandatakse teoorias teadmised, et millised mehhanismid leiavad organismis aset, kui kliendile soovitatakse seansi järgselt vedelikku (vett tarbida) ja millised hormonaalsed muutused kaasnevad massaažiga. Täpsemat teavet saad kursuse temaatika osas õppekava juurest (vt ülevalt).

Klassikalise massaaži kursus sisaldab e-õpet. See tähendab, et kodustes tingimustes omandatakse teooria (nt massaaživõtete nimetused ja järjekord) ning kahel õppepäeval kantakse teooria üle praktikasse (harjutatakse neid võtteid paarilise peal). Varasemalt korraldatud klassika kursus hõlmas endast 3-4 kontaktpäeva, mis on asendatud nüüd 2 päevaga. See teeb kursuse paljudele kättesaadavaks, sest vähem tuleb kohal käia ning suur osa teadmisi omandatakse e-keskkonnas. Lisaks ei jää teooria reeglina ühekorraga meelde, kuid videoloenguid korduvalt vaadates ja erinevaid teste lahendades kinnistuvad need palju kergemini.

Kursuse hind:
120 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Niine külalistemaja, Rakvere, Eesti + Google Map

Kasutame kursuse läbiviimiseks Niine Külalistemaja seminariruumi.

PS! Sõltuvalt osalejate arvust võib ruum muutuda, kuid maja jääb samaks. Lisaks kohandatakse toolide/laudade asetust vastavalt kursuse temaatikale.

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused leiad siit.
Tribe Loading Animation Image