Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

Klassikalise massaaži jätkukursus

Sisaldab konsultatsioone Kontaktõpe

Kursuse maht:

7,25 akadeemilist tundi, millest teooria 2,25 ja praktiline harjutamine 5 ak.t.

Kursuse lühitutvustus

Nagu kursuse nimetus viitab, siis tegemist on klassikalise massaaži kursusega, kuid jätku versiooniga. Kuna klassikalise massaaži kursusel ei ole ajaliselt kõiki teemasid võimalik praktiliselt käsitleda, siis mingi osa teemadest jäävad jätkukursuse päevale, kus suurem rõhk on spetsiifilisel lähenemisel. Klassikaline massaaži kursus on oma loomult üldine ehk ennekõike üldlõõgastav, kuid jätkukursus põhineb spetsiifilisel lähenemisel. Näiteks rasedate massaaž on üks teema, mis tuleb jätkukursusel käsitlemisele, kus kursusel õpetatakse klassikalise massaaži massaaživõtete teostamist kliendile külili asendis. Samuti toimub klassikalise massaaži jätkukursusel erinevate situatsioonülesannete lahendamine, kus kursusel osalejatele õpetatakse, kuidas erinevate liiges- ja teiste probleemide korral võiks klassikalise massaažiga probleemile läheneda. Näiteks kursusel osalejatele selgitatakse, et kuidas klassikalise massaažiga oleks kõige mõistlikum mõjutada kukekannusega seotud probleeme, kuidas läheneda peavalule, kuidas õlaprobleemidele, kuidas alaseljavaludele jne. Seega jätkukursus on osaliselt oma loomult situatsioonipõhine massaaž, lihtsalt situatsioone lahendatakse klassikalise massaaži massaaživõtetega. Samuti õpetatakse klassikalise massaaži jätkukursusel tehnikaid, kuidas teha kliendile istuvas asendis klassikalist massaaži.

Kursuse struktuur ja päevaplaan

Klassikalise massaaži jätkukursus toimub kontaktõppena, kus omandatakse nii teoreetilised teadmised kui ka praktilised oskused, et teostada klassikalist massaaži spetsiifilisemalt ja seda paljuski situatsioonipõhiselt.

Õppepäev on jagatud kolme ossa, kus iga õppetöö osa algab teooriaga ning seejärel toimub praktiline harjutamine paarilise peal. Samuti on õppepäeval ettenähtud kaks pausi: lõunapaus kestusega 45 minutit ja paus kestusega 15 minutit.

Kursusel osalemise eeltingimused

Klassikalise massaaži jätkukursusele on kehtestatud osalemise eeltingimused. Varasemalt peab olema läbitud klassikalise massaaži kursus, sest teadmised ja oskused klassikalisest massaažist loovad aluse klassikalise massaaži jätkukursusele. Juhul kui Te ei ole meie juures klassikalise massaaži kursust varasemalt läbinud, siis enne kursuse algust edastage meile koopia klassikalise massaaži tunnistusest (koolitused@multifarius.ee).

Mida kursuse hind sisaldab?

Klassikalise massaaži jätkukursuse hind sisaldab harjutamiseks vajalike vahendite olemasolu. Kursuse ajaks on kursusel osalejatele tagatud kokkupandavad massaažilauad, käterätikud, kreemid, õlid, massaažilaua aluspaber, puhastusvahendid, konspekt ja muu vajalik. Samuti on tunnistuse või tõendi väljastamine kursuse järgselt kursuse hinna sees.

PS! Osaledes klassikalise massaaži jätkukursusel, on Teil võimalus aasta jooksul osaleda igakuistel konsultatsioonidel (individuaalõppel). Konsultatsioonidel osalemise võimalus on klassikalise massaaži jätkukursuse hinna sees. Täpsem info kodulehe avalehel!

Päevaplaan

11. märts (laupäev)

10:30 - 12:00

Õppetöö I (teooria ja praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus (45 minutit)

12:45 - 14:45

Õppetöö II (peamiselt praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus (15 minutit)

15:00 - 17:00

Õppetöö III (peamiselt praktiline harjutamine)

Kursuse hind:

70 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif

Kursuse hind:
70 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

70 €

Registreeri kursusele

Registreerimistingimused ja õppekorraldus.
Loading gif