Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus on juba möödunud.

Klassikaline massaaž

Sisaldab e-õpet Kontaktõpe

Kursuse maht:

80 akadeemilist tundi, millest kontaktõpe 16 ja e-õpe 64 akadeemilist tundi.

Kursuse lühitutvustus

Klassikaline massaaž võiks olla esimene massaažiliik, millest iga massaažihuviline võiks alustada, sest klassikalise massaaži kursusel omandatakse massaaži ABC. Kui massaažialased teadmised omandatakse algfaasis puudulikult, võib see viia olukorrani, kus järgmiste massaažiliikide õppimisel ei suudeta infot millegagi seostada ja edaspidi toimub teadmiste mehaaniline omandamine. Klassikalise massaaži kursusel omandad baasteadmised massaaži näidustustest ja vastunäidustustest. Selle põhjal antakse esmane hinnang, kas (klassikaline) massaaž on osaliselt või täielikult vastunäidustatud või on massaaž igati soovitav. Näiteks palaviku korral ei soovitata massaažis käia. Samuti on veenilaiendite olemasolul massaaž osaliselt vastunäidustatud. Neid näiteid on mitmeid veel ning klassikalise massaaži kursus annab ka seda tüüpi küsimustele vastused. Teoorias omandatakse ka teadmised, millised mehhanismid leiavad organismis aset, kui kliendile soovitatakse seansi järgselt vedelikku (vett) tarbida, millised hormonaalsed muutused toimuvad organismis, kuidas massaažiga mõjutatav skeletilihas avaldab toimet liigesele või liigestele, samuti lülisambale jne. Täpsema ülevaate kursusel käsitletavatest teemadest leiad õppekava juurest.

Kursuse struktuur

Klassikalise massaaži kursus sisaldab lisaks neljale kontaktõppeõhtule ka e-õpet. E-õppe osas tuleb kursusel osalejal kodustes tingimustes iseseisvalt omandada teoreetilised teadmised, kus tuleb sooritada valikvastustega testid (8 testi). Alamoodulite teste saab sooritada piiramatu arv kordi, kuid lõpptesti maksimaalselt 3 korda. Igale küsimusele on vastamiseks aega 2 minutit. Kontaktõppes harjutatakse paarilise peal massaaživõtete teostamist. “Keha” ei ole vaja kursusele tulles “kaasa võtta”, sest paariliseks on kursusel teine osaleja. Kontaktkõppes on põhirõhk massaaživõtete harjutamisel/omandamisel ning praktika sidumisel teooriaga.

Kursuse ajaplaan

Kursuse kahel esimesel õhtul harjutatakse massaaživõtete teostamist järgmistele keha piirkondadele: selg, kael, pea, tuharad, reied ja sääred. Kursuse kahel viimasel õhtul korratakse kahel esimesel õhtul teostatud massaaživõtteid, et käeline tegevus kinnistuks ning et massaaživõtete teostamine muutuks käeliselt vilunumaks. Samuti lisanduvad kolmandal ja neljandal õhtul massaaživõtted järgmistele keha piirkondadele: õlavöötme ja õlavarre piirkond, küünarvars, käsi, (kõht ja nägu).

Ühel õhtul on ette nähtud paus ja 2 õppetöö osa. Õppetöö ühe osa kestus on 1,5 tundi (2 akadeemilist tundi). Õppetöö on sel viisil, et ca 1-1,5 h on üks paarilistest massaažilaual ning teine paariline samal ajal harjutab massaaživõtete teostamist. Ca tunni ja rohkema möödudes toimub paariliste vahetus ning seejärel saab ka teine paariline harjutada massaaživõtete teostamist. Sellises stiilis toimub kontaktõpe. Neljal õhtul kokku saab kursusel osaleja harjutada ca 6 tundi massaaživõtete teostamist kui ka olla ca 6 tundi n-ö kliendi ehk masseeritava rollis.

Kuidas toimub e-õppe läbimine?

E-õppe süsteemi saate logida arvutiga kui ka nutitelefoni jms vahendiga. E-õpet saavad klassikalise massaaži kursusel osalejad läbida igal ajal endale sobivas kohas. E-õppe jaoks tuleb kodulehel luua konto, mis hiljem seotakse klassikalise massaaži e-kursusega. Täiendav info edastatakse kursusel osalejatele enne kursuse algust.

Kursusel osalemise eeltingimused

Kursusel osalemise eeltingimused puuduvad, sest tegemist on massaažiliigiga, millest võiks iga massaažihuviline enda massaažialaseid õpinguid alustada. Seetõttu ei ole kursusele ühtegi eeltingimust seatud ja osaleda võivad kõik soovijad.

Mida kursuse hind sisaldab?

Klassikalise massaaži kursuse hind sisaldab ligipääsu e-õppele ja meie poolt harjutamiseks vajalike vahendite olemasolule. Kursuse ajaks on osalejatele tagatud kokkupandavad massaažilauad, käterätikud, kreemid, õlid, massaažilaua aluspaber, puhastamisvahendid, n-ö minikonspekt ja muu vajalik. Samuti on ka tunnistuse või tõendi väljastamine kursuse järgselt kursuse hinna sees. Kursusele registeerunul on vaja lihtsalt tulla kontaktõppele kohale mugavas/sportlikus riietuses, võtta kaasa vahetusjalatsid ja omandada klassikalises massaažis kasutatavad massaaživõtted.

Päevaplaan

4. juuli - 7. juuli (4 õhtut: 04.07, 05.07, 06.07, 07.07.2022)

17:45 - 19:15

Õppetöö I (peamiselt praktiline harjutamine)

19:15 - 19:30

Paus

19:30 - 21:00

Õppetöö II (praktiline harjutamine)

Kursuse hind:

120 €

Kursuse hind:
120 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
Kursus toimub:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

120 €