Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kinesioteipimise kursus, 2. osa (jätkukursus)

13. oktoober 2019, kell 10:30 - 17:00

80 €
rasedate kinesioteipimine

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • 10.30-12.00 (õppetöö)
  • 12.00-12.45 (lõunapaus)
  • 12.45-14.45 (õppetöö)
  • 14.45-15.00 (paus)
  • 15.00-17.00 (õppetöö)

Kursuse maht: 7,25 akadeemilist tundi


Kursuse lühitutvustus:

Kinesioteipimise kursuse esimeses osas (lihaspõhine) käsitlesime kinesioteipimise viisi, kus oluline oli teada lihaste algus- ja kinnituskohti ning lihase õiget venitusviisi. Ei saa väita, et jätkukursusel ei oleks lihasanatoomia tundmine oluline, kuid siin tulevad käsitlemisele iseloomult teistsugused tehnikad nagu ligamentide tehnika, lümfiringlust toetav tehnika ja muud korrigeerivad tehnikad. Neid nimetatakse turul kindlasti erinevate nimetustega, kuid sisu jääb ikkagi samaks. Eesmärgiks on kinesioteibi venituspinge abiga kutsuda esile soovitud suunas muutusi (nt õlad, mis on ette vajunud, siis need on vaja “tagasi tõmmata” või valutavat põlve kinesioteipimisega toestada jne).  Lisaks eelnevale, räägitakse kursusel ka rühist, et kuidas oleks seda mõistlik hinnata ja kinesioteipi lähtuvalt rühi muutustest paigaldada.

Koolituse osalemise eeltingimuseks ei ole kinesioteipimise esimese osa (lihaspõhine) läbimine. Tegemist on niivõrd erinevate paigaldamispõhimõtetega, et me ei pea vajalikuks sellist piirangut kehtestada.

NB! Koolituse hind sisaldab kinesioteipe, mis väljastatakse igale osalejale kursusel, et nende abil saaks paarilise peal kinesioteipimist harjutada. Samuti on hinna sees A5 formaadis köidetud konspekt.

Kursuse hind:
80 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Pärnu 6, Paide, Eesti + Google Map

Kasutame koolituse läbiviimiseks Nelja Kuninga Hotelli konverentsiruumi. Pildilt ei pruugi hästi paista, kuid tegemist on väga ilusate ja praktiliste ruumidega. Teame seda seetõttu, et oleme varasemalt seal kursust korraldanud.

Kursusele ei saa enam registreerida, sest maksimaalne osalejate arv on täitunud.