Loading Sündmused

« Kõik Sündmused

  • Sündmus event on möödas

Kinesioteipimise kursus, 1. osa (lihaspõhine)

26. oktoober 2019, kell 10:30 - 17:00

80 €
kinesioteipimise kursus, kinesioteipimise jätkukursus

Koolituse õppekava (sh läbitavad teemad) leiad siit.

Koolituse päevaplaan:
  • 10.30-12.00 (õppetöö)
  • 12.00-12.45 (lõunapaus)
  • 12.45-14.45 (õppetöö)
  • 14.45-15.00 (paus)
  • 15.00-17.00 (õppetöö)

Kursuse maht: 7,25 akadeemilist tundi


Kursuse lühitutvustus:

Kinesioteipimise 1. osa kursus on kombinatsioon teooriast ja praktikast, kus õpitakse selgeks lihaspõhised tehnikad kinesioteibi paigaldamisel ja teooria osas hangitakse teadmised, et milliseid lihaseid konkreetse elulise situatsiooni korral võiks kinesioteipida. Nt milliseid lihaseid võiks kinesioteipida külmade käte, jalga kiirguva valu, seljavalu, kukekannuse jne probleemi korral.

Kursusel paigaldatakse kinesioteip nahale selliselt, et lihas on enne seda viidud venitusasendisse. Seejärel kui kinesioteip on paigaldatud, vabastatakse venituspinge ja kinesioteibile (nahale) tekivad iseloomulikud voldid. Seda meetodit nimetataksegi lihaspõhiseks kinesioteipimiseks. Selle abil vähendatakse skeletilihaste pinget ja tagatakse liigese parem toimimine. Lisaks õpetatakse kursusel, et kuidas kooskõlaliselt kinesioteipides saavutada kindlas piirkonnas (liigeses) toimeainet. Nt kaela asetuse muutuse korral on võimallik kinesioteipida mitut piirkonda: rinnalihased, reielihased, kaelalihased, käelihased, kõhulihased jne. Kombinatsioone on mitmeid ja nendest teemakohasemaid käsitletakse ka käesoleval kursusel.

NB! Koolituse hind sisaldab kinesioteipe, mis väljastatakse igale osalejale kursusel, et nende abil saaks paarilise peal harjutada kinesioteipimist. Samuti on hinna sees A5 formaadis köidetud konspekt ja tasuta parkmise võimalus Ülemiste Hotelli juures.

Kursuse hind:
80 €
Koolitaja:
Henry Kristoving
Telefon:
+372 5647 8904
E-mail:
henry.kristoving@multifarius.ee
Kursus toimub:
Ülemiste Hotell, Lennujaama tee 2, Tallinn, Eesti + Google Map

Kasutame koolituse korraldamiseks Ülemiste Hotelli konverentsiruumi. Koolitus toimub pildil sarnases ruumis, kuid laudade asetus ja muu seatakse sobivaks kursuse temaatikaga.

Kursusele ei saa enam registreerida, sest maksimaalne osalejate arv on täitunud.