Загрузка Мероприятия

« Всё курсы

Спортивный массаж

Включает электронное обучение Контактное обучение

10. Февраль 2024 - 11. Февраль 2024

Язык курса:

Эстонский язык

Объём курса:

50 akadeemilist tundi, millest kontaktõpe 17 ja iseseisev töö (sh e-õpe) 33 ak t.

Kursuse lühitutvustus

Spordimassaaži kursusel omandad teadmised ja oskused, et kuidas teostada spordimassaaži spordialast lähtuvalt. Kursusel õpetatavad massaaživõtted ning teooria peavad tagama kursusel osalejale piisaval hulgal alusteadmisi, et kursuse edukalt läbinu suudab iseseisvalt teostada sportlasele massaaži vastavalt spordialaspetsiifikale. Näiteks milliseid skeletilihaseid ja keha piirkondi tuleks mõjutada kuulitõukajal, milliseid massaaživõtteid sel juhul eelistada, mida vältida jne. Ei ole nii, et spordimassaaži kursusel õpetatakse teatud hulk massaaživõtteid, mille järel öeldakse, et olete nüüd valmis igat sportlast masseerima. Vastupidi spordimassaaži kursusel antakse teadmised ja oskused, et millised erisused on erinevatel spordialadel ja milliseid lähenemisviise saab kasutada. Lisaks eelnevale selgitatakse kursusel osalejatele üldpõhimõtteid treeningloogikast. Näiteks kuidas treeninguid periodiseeritakse, kuidas jaguneb treeningtund jne.

Kursuse struktuur

Spordimassaaži kursus koosneb teooriast (e-õpe) kui ka praktilisest harjutamist (massaaživõtted). Spordimassaaži kursuse praktilises pooles on rõhk massaaživõtete (sh venitusvõtete) teostamisel, mida saab või mida võiks rakendada spordimassaaži tehes vastavalt spordialale. Teoorias omandatakse teadmised ennekõike spordialade spetsiifikast.

Kursusel osalemise eeltingimused

Spordimassaaži kursusel võivad osaleda kõik, kellele pakub huvi spordimassaaž. Eeltingimusi kehtestatud ei ole, kuid väga soovituslik oleks, et kursusele registreerunu oleks läbinud klassikalise massaaži kursuse või on seda vahetult läbimas või läbinud mõne muu sarnase lääneliku massaažiliigi baaskursuse. Me ei pea vajalikuks kehtestada spordimassaaži kursusel osalemise eeltingimusi, sest praktiline koolituskogemus on näidanud, et isegi kui teatud massaažiliiki ei ole kursusel osaleja eelnevalt läbinud, siis reeglina ei ole see takistuseks järgmise massaažiliigi omandamisel.

Mida kursuse hind sisaldab?

Spordimassaaži kursuse hind sisaldab lühikonspekti ja massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: kokkupandavad massaažilauad, õlid/kreemid, massaažilaua aluspaber, käterätikud, puhastusvahendid, jalarullid jne. Kursusel osaleja ei pea kontaktõppele tulles mitte midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale mugavas/sportlikus riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid.

План на день

10. Февраль - 11. Февраль (laupäev ja pühapäev)

10:30 - 12:00

Õppetöö I (peamiselt praktiline harjutamine)

12:00 - 12:45

Lõunapaus

12:45 - 14:45

Õppetöö II (peamiselt praktiline harjutamine)

14:45 - 15:00

Paus

15:00 - 17:00

Õppetöö III (peamiselt praktiline harjutamine)

Стоимость курса:

140 €

Зарегистрироваться на курс

Условия регистрации и организация учебного процесса
Loading gif

Стоимость:
140 €
Преподаватель:
Henry Kristoving
Электронная почта:
koolitused@multifarius.ee
Адрес курса:
Oja 12, Nõo, Eesti + Карта Google

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

140 €

Зарегистрироваться на курс

Условия регистрации и организация учебного процесса
Loading gif