Загрузка Мероприятия

« Всё курсы

  • Это мероприятие прошло.
kupumassaaž

Баночный массаж (последний раз в Пярну!)

Контактное обучение

26. Ноябрь, 10:30 - 17:30

Язык курса:

Эстонский язык

Объём курса:

8 академических часов: теория 2 и практические занятия 6 академических часов.

Kursuse lühitutvustus

Kupumassaaži kursus on koostatud lääneliku massaažiteooria põhiselt, kus massaažiseansi käigus mõjutatavad skeletilihased, kasutatavad massaaživõtted, massaaživõtete suunad ja teised olulised põhimõtted saavad kursusel põhjendatud loogiliste seisukohtadega. Näiteks selgitatakse kursusel osalejatele, miks teatud massaaživõtteid tehakse silikoonkuppudega ühes suunas ning miks ei tehta teatud massaaživõtteid teises suunas või miks osa massaaživõtteid silikoonkuppudega tehakse seljal üles-alla, miks osa risti jne. Samuti lahendatakse kupumassaaži kursusel situatsioonülesandeid, et seeläbi oleks teooriat lihtsam praktikaga siduda. Näiteks kuidas teostada kupumassaaži kaelavalu, põlvevalu, seljavalu, õlavalu jne korral.

Kursuse struktuur

Kupumassaaži kursus toimub kontaktõppena, kus kursusel osalejatele antakse teooria poolelt ülevaade erinevatest kuppudest, nende toime(te)st, kuppude puhastamisest, mõjutatavatest skeletilihastest ning teistest (kupu)massaaži aluspõhimõtetest. Praktilises osas harjutatakse silikoonkuppedega kupumassaaži teostamist. Kupumassaaži kursusel mõjutatakse silikoonkuppudega järgmisi keha piirkondi:  selg, kael, tuharad, reied, sääred, õlavöötmed, õlavarred, küünarvarred ja kõht. Näo piirkonda kursuse praktilises osas ette nähtud ei ole, kuid näokupud võetakse kursusele kaasa ning kellel huvi, saab harjutada silikoonkuppudega ka näomassaaži tegemist.

Kursusel osalemise eeltingimused; kursuse järgselt väljastatavad dokumendid

Kupumassaaži kursusel võivad osaleda kõik soovijad, kellel on suur huvi omandada teadmised ja oskused kupumassaažist. Eeltingimusi kursusel osalemiseks kehtestatud ei ole, sest kupumassaaž ei ole keeruline massaažiliik, mida õppida ja iseseisvalt praktiseerida. Võiks isegi väita, et tegemist on ühe lihtsaima massaažiliigiga, mis võiks olla üks esimestest massaažiliikidest, mida omandada. Kui kupumassaaži kursusel omandatakse esmased oskused silikoonkupu paigaldamiseks ning doseeritakse õli õiges koguses, siis tavaliselt kupumassaažiseanss sujub tõrgeteta.

Kupumassaaži kursuse läbimise järgselt väljastatakse Teile kas tunnistus või tõend. Tunnistuse väljastamise eelduseks on õpiväljundite saavutamine.

Mida kursuse hind sisaldab?

Kupumassaaži kursuse hind sisaldab A5 formaadis köidetud konspekti ning kursuse päevaks massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: erinevates suurustes käterätikud, jalarullid, erinevad õlid, erinevates suurustes silikoonkupud, kokkupandavad massaažilauad, massaažilaua aluspaber, puhastusvahendid, padjad jne. Kursusele tulles ei pea kursusel osaleja midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale mugavas/sportlikus riietuses ning võtma kaasa vahetusjalatsid.

План на день

26. Ноябрь (pühapäev)

10:30 - 12:30

Õppetöö I: teooria ja praktiline harjutamine

12:30 - 13:15

Lõunapaus: 45 minutit

13:15 - 15:15

Õppetöö II: peamiselt praktiline harjutamine

15:15 - 15:30

Paus: 15 minutit

15:30 - 17:30

Õppetöö III: peamiselt praktiline harjutamine

kupumassaaž
Стоимость курса:

80 €

Стоимость:
80 €
Преподаватель:
Henry Kristoving
Электронная почта:
koolitused@multifarius.ee
Адрес курса:
Сауна 1, Аудру (Пярну), Эстония + Карта Google

Помещение, изображенное на фотографии, будет обставлено оборудованием, необходимым для проведения занятий. Например, если речь идет о курсе массажа, комната будет оснащена массажными столами и т.п.

80 €