Mida tuleb kontaktõppele tulles kaasa võtta?

Klassikalise massaaži kursus

Klassikalise massaaži kursusele tulles ei pea osaleja midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kursusele kohale mugavas/sportlikus riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid. Õppeks vajaminev inventar ja muu (käterätikud, kreemid, õlid, massaažialaua aluspaberid jne) on kursuse hinna sees. 

Kupumassaaži kursus

Kupumassaaži kursusele tulles ei pea osaleja midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kursusele kohale mugavas/sportlikus riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid. Õppeks vajaminev inventar ja muu (käterätikud, õlid, massaažialaua aluspaberid jne) on kursuse hinna sees. 

Kinesioteipimise kursused

Kinesioteipimiste kursustele tulles ei pea osaleja midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kursusele kohale mugavas/sportlikus riietuses ja võtma kaasa vahetusjalatsid. Õppeks vajaminev inventar ja muu (kinesioteibid, käärid, konspektid jne) on kursuse hinna sees. 

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.