Laavakivimassaaži kursus (2 päeva)

Laavakivimassaaži kursus
Kursuse lühitutvustus

Laavakivimassaaži kursus on kombinatsioon massaaživõtetest ja kuumutatud laavakividest (kuni 70 kraadi). Kivid asetatakse spetsiaalsesse anumasse, kus need kuumutatakse ja seejärel asetatakse inimkehale kindlatesse piirkondadesse. Laavakivimassaaž on kehale kasulik, sest kividest tulenev soojus parandab vereringet, muutes seega lihased elastsemaks ja vähendades liigestele langevat survet (alandades valu). Seega on soovitatav laavakivimassaažis käia talvekuudel, sest suvel jagub soojust küllaga.

Õppekavarühm

Teraapia ja taastusravi

Õppekava maht ja koolituse kestvus

Laavakivimassaaži kursus toimub kahel päeval. Selle maht on 20 akadeemilist tundi, millest teooria osakaal on 2, praktilise harjutamise 14 ja iseseisva töö maht moodustab 4 akadeemilist tundi.

1 akadeemiline tund on võrdne 45 minutiga.

Õpingute alustamise tingimused

Laavakivimassaaži kursuse osalemiseks on kehtestatud eeltingimused. Varasemalt peab olema läbitud klassikaline massaaž või mõni muu sarnase aluspõhimõtetega massaažiliik (väljastatud on tunnistus). Laavakivimassaaži kursus sobib eelkõige nendele, kes töötavad igapäevaselt massöörina.

Kui soovid täpsemalt teada, et kas Teie varasem erialane täiendus on piisav osalemaks laavikivimassaaži kursusel, siis kirjuta meile

Õpiväljundid ja väljastatavad dokumendid

Koolitusel hinnatakse õpiväljundite saavutatust. Lävendi täitmise korral väljastatakse osalejale tunnistus. Õpiväljundite saavutamiseks tuleb sooritada praktiline arvestus, kus tuleb läbi viia laavakivimassaaži tervikseanss, kombineerides massaaživõtteid kuumutatud laavakividega.

Laavakivimassaaži kursuse temaatika alateemade kaupa
  • seansi ülesehitus;
  • kasutatavad laavakivid ja asetus kehale;
  • laavakivimassaažis kasutatavad massaaživõtted;
  • kasutatavad õlid ja õige doseering;
  • näidustused ja vastunäidustused laavakivimassaažiks.
Mida veel võiks läbida?

Laavakivimassaaž hõlmab endast palju pindmisi võtteid ning seega on soovitatav läbida ka aroomimassaaži kursus.