Korduma kippuvad küsimused (KKK)

Kas kursuste eest saab ka osamaksetena tasuda?

Saab küll. Registreerides märkige, et kas soovite tasuda ühe osamaksena või kahes või kolmes. Üks osamakse arve väljastatakse enne kursuse algust, teine ja kolmas  osamakse vastavalt siis kuu või 2 kuu möödudes. 

Kas kursusest saab loobuda, kui olen sellele registreerunud?

Saab ikka. Lihtsalt andke sellest võimalikult vara teada. See jätab meile ajalise varu leida uus huviline kursusele.

Kas kursusele peab registreerima kodulehe kaudu või saab ka teisiti?

Võimalik on registreerida ka e-kirja, Facebooki või telefoni teel. Tähtis on see, et saaksime infona teada Teie ees- ja perekonnanime ja isikukoodi, mis tuleb märkida tunnistusele/tõendile.

Kas kursustel on osalemiseks ette nähtud ka eeltingimused?

Osadel kursustel on. Selle kontrollimiseks avage soovitava kursuse õppekava (leiate selle ülevalt menüüribalt või kursuse sees on ka vastav viide õigesse kohta).

Kust ma leiaksin koolitajate kvalifikatsiooni?

Avage kursus ja vajutage koolitaja nime peale.  

Kas kursuseid saab läbida ka kohale tulemata?

Osa kursuseid on meil koostatud e-õppena. Need on leitavad ülevalt menüüribalt. Samuti on osad kursused sellised, kus osa õppest toimub kontaktõppena ja osa e-õppena.

Kus Teie koolitused toimuvad?

Koolitusi korraldame igas Eestimaa nurgas ehk kindlat aadressi ei ole. Toimumiskoha osas peaksid muutumatuna püsima Võru ja Pärnu kursused.

Kas koolitust saab tellida ka ettevõttesse kohapeale? Kui jah, siis kuidas muutub hind?

Saab küll. Oleme seda mitmeid kordi teinud.

Hind sõltub sellest, et kui palju on osalisi, kuid üldreegel on see, et kui osalisi on piisaval arvul, siis hinnale lisandub ainult kütusekulu ja muud kohale tulemisega seotud kulud. 

Kas koolituse järgselt väljastatakse tunnistus?

Tunnistuse väljastamise eelduseks on õpiväljundite saavutatuse kontrollime. See tähendab, et koolituse järgselt sooritatakse kas kirjalik töö ja/või praktiline harjutus vms. Kui kursusel osaleja sooritab nõutud tegevused, siis väljastatakse tunnistus. Samas kui kursusel ei hinnata õpiväljundite saavutamist või osaleja ei saavuta neid, siis väljastatakse tõend.

Täpsemalt on kirjas kõik määruses, mille leiate siit.

Kas pean ennast kasutajaks registreerima, kui soov on ainult koolitusel osaleda, mitte e-kursust läbida? 

Kui Teie soov on ainult osaleda koolitusel, siis piisab sellest, kui täidate ära koolituse juures oleva registreerimisvormi. Rohkemat midagi tegema ei pea. Teiega võetakse hiljem kas e-kirja või telefoni teel ühendust. Juhul kui seda ei ole tehtud, siis registreerimine ei ole läbi tulnud.

Kui teie sooviks on osaleda e-kursusel, siis ilma kasutajaks registreerimata ei ole see võimalik. Terve süsteem on ülesse ehitatud sisse logimisele. Vastavad e-kursused saab läbida ainult siis, kui olete konto registreerinud ja meie omakorda oleme e-kursuse sellega sidunud.