Veebipõhine individuaalõpe või nõustamine

Pakume mõistliku hinnaga veebipõhist individuaalõpet või väikeses grupis õpet. Kui Teil on konkreetne teema, mida sooviksite läbida, siis kirjutage meile ja andke enda soovist teada. Seejärel saame anda hinnangu, kas valdame konkreetset teemat ja saame korraldada individuaalset veebipõhist õpet.

PS! Õpe ei pea olema seotud ainult koolitustega, vaid pöörduda saavad ka need isikud, kes soovivad konkreetses valdkonnas (näiteks massöörid, kinesioteipijad, treenerid jne) teatud küsimustele vastuseid (nõustamine).

Veebipõhise õppe maksumus:

1 osaleja 20 €/h
2 osalejat 25 €/h
3 osalejat 30 €/h
4 osalejat 35 €/h
5 osalejat 40 €/h

Aitame Teil mõistliku hinna eest analüüsida treeningkavasid, kus toome välja iga harjutusega enim mõjutatavad skeletilihased ja nende mõju inimkehale. Samuti anname soovitusi, milliseid skeletilihaseid võiks rohkem või vähem treenida, et treeningkava saavutaks oma eesmärgi. Lisaks toome esile, millistele liigestele konkreetsed harjutused enim mõju avaldavad, milliseid inimkeha liigutusi võiks teatud asjaolude olemasolul vältida jne.

Harjutuste analüüsi maksumus:

Treeningkava (1x A4 lehekülg)
tagasiside suuliselt 20€
tagasiside kirjalikult 40€

Telli koolitus või e-kursus!

Ei leidnud kodulehelt meelepärast koolitust?
Koostame koolitusi ning e-kursuseid ka eritellimusena!
Hinnanguliselt kulub selleks aega 1-2 kuud. Eritellimusena koostatud koolituse või e-kursuse maksumus on turuhind. Näiteks: kui kinesioloogia e-kursus maksaks 50 eurot, siis ka eritellimusena tellitud kinesioloogia e-kursus maksab 50 eurot.