Loading All courses

« All courses

Laavakivimassaaži kursus

Lava stone massage

Contact learning

Language of the course:

Estonian language

Course volume:

8 akadeemilist tundi: teooria 1 ja praktiline harjutamine 7 ak. t.

Kursuse lühitutvustus

Laavakivimassaaži kursus on kombinatsioon (pindmistest) massaaživõtetest ja kuumutatud laavakividest (kuni 70 kraadi). Laavakivid asetatakse spetsiaalsesse veega täidetud anumasse, kus need soojendatakse soovitud temperatuurini ja seejärel asetatakse kuumad laavakivid inimkehale kindlatesse keha piirkondadesse. Sõltuvalt laavakivide temperatuurist ning kujudest, siis laavakivid asetatakse inimkehale sel viisil, et tavaliselt pannakse käterätik laavakivi ja naha vahele. Samas kui laavakivi kuju, temperatuur ja keha piirkond seda lubavad, siis saab laavakivi panna otse nahale ilma käterätikuta. Seejärel kui soojendatud laavakivid on teatud keha piirkondadesse asetatud, saab alustada massaaži teostamist laavakividega teistes keha piirkondades.

Laavakivimassaaži kasulikkus tuleneb paljuski soojendatud laavakividest, sest soojus parandab vereringet ja seeläbi muudab inimese skeletilihased elastsemaks, mis omakorda aitab vähendada liigestele langevat survet. Selle tulemusel võib väheneda liigesvalu(d). Seega on soovitatav laavakivimassaažis käia just talvekuudel, sest külm ja/või niiske kliima ei pruugi mõjuda liigestele eriti hästi, kuid soojad laavakivid aitavad keha ja liigesed n-ö üles soojendada.

Kursuse struktuur

Laavakivimassaaži kursus toimub kontaktõppena, kus kursusel osalejatele antakse teoorias ülevaade laavakividest ja nende kasutusaladest ning praktilises osas harjutatakse laavakividega massaaži teostamist. Kursus toimub kolmes õppetöö osas, kus esimese õppetöö järgselt on kursusel osalejatele ette nähtud pikem lõunapaus (45 minutit) ning teise õppetöö järgselt on paus lühem (15 minutit). Igas õppetöö osas toimub praktiline harjutamine paarilise peal. Seega hinnanguliselt saab iga kursusel osaleja praktiseerida massaaži tegemist kuni 3 tundi ning ka ise harjutada laavakivimassaaži tegemist kuni 3 tundi.

Kursusel osalemise eeltingimused; kursuse järgselt väljastatavad dokumendid

Laavakivimassaaži kursusel võivad osaleda kõik soovijad, kellel on suur huvi omandada teadmised ja oskused laavakivimassaažist. Eeltingimusi koolitusel osalemiseks kehtestatud ei ole, sest laavakivimassaaž ei ole oma loomult keeruline massaažiliik, mida õppida ja iseseisvalt praktiseerida.

Laavakivimassaaži kursuse läbimise järgselt väljastatakse Teile kas tunnistus või tõend. Tunnistuse väljastamise eelduseks on õpiväljundite saavutamine.

Mida kursuse hind sisaldab?

Laavakivimassaaži kursuse hind sisaldab A5 formaadis köidetud konspekti ning kursuse ajaks massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: erinevates suurustes käterätikud, õlid, laavakivid, spetsiaalsed anumad laavakivide soojendamiseks, kokkupandavad massaažilauad, massaažilaua aluspaber jne. Kursusel osaleja ei pea kontaktõppele tulles midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale sportlikus/mugavas riietuses ning võtma kaasa vahetusjalatsid.

Plan for the day

11. November (laupäev)

10:30 - 12:30

Õppetöö I: peamiselt praktiline harjutamine

12:30 - 13:15

Lõunapaus: 45 minutit

13:15 - 15:15

Õppetöö II: peamiselt praktiline harjutamine

15:15 - 15:30

Paus: 15 minutit

15:30 - 17:30

Õppetöö III: peamiselt praktiline harjutamine

Laavakivimassaaži kursus
Price of the course:

80 €

Hind:
80 €
Teacher:
Henry Kristoving
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
The course will be held in:
Sauna 1, Audru (Pärnu), Eesti + Google Map

Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

80 €