Loading All courses

« All courses

  • Sündmus event on möödas

Classical massage

Includes e-learning Contact learning

12. August - 13. August

Course volume:

50 academic hours: contact learning 16 and independent work (including e-learning) 34 academic hours.

Kursuse lühitutvustus

Klassikaline massaaž võiks olla esimene massaažiliik, millest iga massaažihuviline võiks enda massaažialaste õpingutega alustada, sest klassikalise massaaži kursusel omandatakse massaaži ABC. Kui massaažialased teadmised omandatakse algfaasis puudulikult, võib see viia olukorrani, kus järgmiste massaažiliikide õppimisel ei suudeta infot millegagi seostada ja edaspidi toimub teadmiste mehaaniline omandamine. Klassikalise massaaži põhjalik tundmine ja valdamine aitab tulevikus kõiki teisi massaažiliike süsteemsemalt mõista.

Kursuse struktuur ja päevaplaan; e-õppe läbimine

Klassikalise massaaži kursus koosneb kahest kontaktõppepäevast ja e-õppest. Kontaktõppes harjutatakse paarilise peal massaaživõtete teostamist. “Keha” ei ole vaja kursusele tulles “kaasa võtta”, sest paariliseks on kursusel teine osaleja. Kontaktkõppes on põhirõhk massaaživõtete harjutamisel/omandamisel ning praktika sidumisel teooriaga. E-õppes tuleb kodustes tingimustes iseseisvalt omandada teoreetilised teadmised, et selle põhjal veebis sooritada valikvastustega testid (saab korduvalt sooritada) ning lahendada kirjalikud ülesanded (lühivastused küsimustele). Näiteks tuleb vastustes lühidalt tuua esile, et milliseid skeletilihaseid mõjutatakse reie massaažil. Vastused seda tüüpi küsimustele on leitavad videoloengutest.

Klassikalise massaaži kursuse kontaktõppe esimesel päeval harjutatakse massaaživõtete teostamist ennekõike järgmistes keha piirkondades: selg, kael, pea, tuharad, reied ja sääred. Kontaktõppe teisel päeval korratakse esimesel päeval teostatud massaaživõtteid, et käeline tegevus rohkem kinnistuks ning et massaaživõtete teostamine muutuks veelgi vilunumaks. Samuti lisanduvad massaaživõtted ennekõike järgmistele keha piirkondadele: õlavöötme ja õlavarre piirkond, küünarvars, käsi, (kõht ja nägu).

Ühel õppepäeval on ette nähtud lõunapaus, paus ja 3 õppetöö osa. Õppetöö ühe osa kestus on kuskil 2 tundi. Õppetöö on sel viisil, et kuskil pool aega on üks paarilistest massaažilaual ning teine paariline samal ajal harjutab massaaživõtete teostamist. Pärast seda toimub paarilise vahetus ning seejärel saab ka teine paariline harjutada massaaživõtete teostamist. Sellises stiilis toimuvad mõlemad kontaktõppepäevad. Ühel kontaktõppepäeval saab kursusel osaleja kuni 3 tundi harjutada massaaživõtete teostamist ning olla kuni 3 tundi kliendi ehk masseeritava rollis.

E-õppe süsteemi saab logida nii arvuti kui ka nutitelefoni jms seadmega. E-õpet saab läbida igal ajal, endale sobivas kohas ning tempos. E-õpet saab läbida nii enne kui ka pärast kontaktõpet. E-õppe jaoks tuleb kodulehele registreerida konto, mis hiljem seotakse klassikalise massaaži e-kursusega. Täpsem info edastatakse kursusel osalejatele vähemalt nädal enne kontaktõpet.

Kursusel osalemise eeltingimused; kursuse järgselt väljastatavad dokumendid

Klassikalise massaaži kursusel osalemise eeltingimused puuduvad, sest tegemist on massaažiliigiga, millest iga massaažihuviline võiks enda massaažialaste õpingutega alustada. Seetõttu ei ole kursusele seatud ühtegi eeltingimust ja osaleda võivad kõik soovijad, kelle eesmärgiks on omandada uued teadmised ning praktilised oskused klassikalisest massaažist.

Kursuse läbimise järgselt väljastatakse kursusel osalejale kas tunnistus või tõend. Tunnistuse väljastamise eelduseks on õpiväljundite saavutamine.

Mida kursuse hind sisaldab?

Klassikalise massaaži kursuse hind sisaldab konspekti ning kursuse päevaks massaaživõtete harjutamiseks muud vajalikku: erinevates suurustes käterätikud, jalarullid, erinevad õlid ja kreemid, kokkupandavad massaažilauad, massaažilaua aluspaber, puhastusvahendid jne. Kursusele tulles ei pea kursusel osaleja midagi spetsiifilist kaasa võtma, vaid tulema kohale mugavas/sportlikus riietuses ning võtma kaasa vahetusjalatsid.

Plan for the day

12. August - 13. August (laupäev ja pühapäev)

10:30 - 12:30

Õppetöö I: peamiselt praktiline harjutamine

12:30 - 13:15

Lõunapaus: 45 minutit

13:15 - 15:15

Õppetöö II: praktiline harjutamine

15:15 - 15:30

Paus: 15 minutit

15:30 - 17:30

Õppetöö III: praktiline harjutamine

Price of the course:

140 €

Hind:
140 €
Teacher:
Henry Kristoving
E-mail:
koolitused@multifarius.ee
The course will be held in:
Oja 12, Nõo, Eesti + Google Map

Kasutame Nõo alevikus kursuse korraldamiseks TK Tasakaal ruume. Kursus toimub hoone II korrusel. Sissepääs hoonesse kohe toidupoe kõrval olevast uksest (uks paikneb toidupoe ja lillepoe vahel). Kursuse päevaks pannakse ustele ka vastavad viited, et oleks lihtsam õiget kohta ülesse leida. Pildil kuvatud ka punane nool, kus toimub hoonesse sisenemine (selles tarbeks suurendage pilti, et paremini näha).

Sõiduautot saab parkida maja mitmele küljele, kus on reeglina olemas piisavalt parkimiskohti. Senini on parkimiskohti jagunud maja ümber või maja vahetus läheduses kõigile kursusel osalejatele.

Nõo alevik

Ruum on tunduvalt suurem, sest pildil ei ole kuvatud pinda, mis jääb pildist vasakule ja tahapoole. Pildil olev ruum sisustatakse kursuse päevaks vajamineva inventariga (toolid, lauad, projektor, projektori ekraan jne) vastavalt kursuse temaatikale. Näiteks massaažikursuse korral sisustatakse ruum massaažilaudade ja muu sarnasega.

140 €